Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od ostatniego zjazdu jest tylko informacja, że autostrada płatna.O tym ile kosztuje i że jest w remoncie dowiadujesz się przy kasie i już nie możesz się wycofać.To tak jakby po wejściu do restauracji i przeczytaniu menu obowiązkowo trzeba było zjeść obiad, nawet jakby był drogi i niesmaczny Ciekawa logika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Pan Kleks ostatnio mi mówił, że zaprasza wszystkich 29.08 na bramki w Myslowicach..Ja chyba nie będę wtedy motocyklem ale chętnie przyjadę reprezentować motocyklistów samochodem i w zwiazku z tym, że jest to dzien wolny od pracy cos czuję, że przyjadę już zdecydowanie wcześniej..ktoś też samochodem się wybiera? wkrótce również będą kolejne odsłony tego co się ma wydarzyć, a będzie GRUBO się działo. Mam tylko prośbę do takich wiesniaków jak ostatnio palących gumę i strzelających z wydechów.. Nie musicie przyjezdzac wcale jesli chcecie występować jako kadra reprezentantów buractwa!To ma byc spokojny przejazd na Cole Chrzanowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to cholerne sprzęgiełko rozrusznika wreszcie naprawię to będę moto, jak nie to puszką podjadę. W końcu cena za przejazd ta sama.... A data całkiem dobra. Z ulotkami super pomysł- Bytom mogę nimi zasypać, tylko niech ktoś jakiś ładny projekt zrobi i roześle do wydruku, bo w tym kierunku uzdolnień mi brak. Natomiast wiem jak uruchomić drukarkę i pociąć kartkę na cztery części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ostatniego zjazdu jest tylko informacja, że autostrada płatna.O tym ile kosztuje i że jest w remoncie dowiadujesz się przy kasie i już nie możesz się wycofać.To tak jakby po wejściu do restauracji i przeczytaniu menu obowiązkowo trzeba było zjeść obiad, nawet jakby był drogi i niesmaczny Ciekawa logika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie jakieś tam obniżki dla motocykli , o jakich oni tam sobie już zaczynają po cichu myśleć . Jeżeli zgodzimy się na połowiczny sukces , będzie to porażka . Jak walczyć to do skutku ! MAJĄ ZNIEŚĆ OPŁATY DLA MOTOCYKLI W OGÓLE I SZLUS !!!! CAŁKIEM !!!! To nie jest autostrada , to raz . ps.Panowie Jajogłowi ( czytający to form poprzez swoich przydupasów ) - zastanówcie się czy może jednak nie odpuścić sobie wobec motocyklistów tego procederu , jakim jest niewątpliwie pobieranie opłat za ten kawałek "drogi przez mękę" .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT ;]Duży huk w eterze.. tak żeby kierowcy mogli omijać autostradkę jesli nie chcą stać w korku. Najbardziej mi się podobała wypowiedź zasłyszana gdzies w lokalym radiu - "- Podobno Pan przez ten protest nie zdążył ze spożywką na prom do szwecji -eee.. Pani 40 minut korka to by mnie nie zatrzymało, dłużej jedzie się przez bydgoszcz w normalnych godzinach - - a ten co niby nie zdążył na prom to byl jeden kolega - najpierw się pospał, potem mu załadunek przesuneli, no to jak miał zdążyć -" przedwczoraj rozmawialem z niezbyt nam przychylnym dziennikarzem pewnego radia(przeprowadzal wywiady na BP w katowicach posrod kierowcow osobowek i TIRow) i ze smutkiem mi przyznal ze niestety nie byl w stanie znalezc trzech konstruktywnych odpowiedzi przeciwko nam i tylko raz uslyszal "spierdal*j Pan".CIAGLE MAMY POPARCIE ktore rosnie!!! To jest najwazniejsze.tutaj watek na forum mazdaspeed i odpowiedzi co mysla o naszym protescie puszkarze z klubu mazdaspeed.http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.php?t=80785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.mitsumaniaki.pl/viewtopic.php?t=40454http://forum.mitsumaniaki.pl/viewtopic.php?t=41343http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.php?t=80785 Generalnie jest wiele klubow ktore chcialy by sie przylaczyc do akcji.Zadeklarowane jest ponad 300 pojazdow podczas wymiany maili z zarzadami roznych klubow. Czekaja na informacje czy i w ogole. Takie wiec jesli rozmowy spala na panewce to mamy czym sie poszczycic a i argumenty SE policji i niezyczliwych mediow typu "protest uderza w innych kierowcow ktorzy sobie tego nie rzycza" spala na panewce. i to nie tylko te dwa kluby dalo o sobie znac ale wiele z nich. To wszystko raczej nie za sprawa sympatii dla motocyklistow ale dzieki wspolnemu "wrogowi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wypociny dodal tez najbardziej ulubiony tytul prasowyhttp://www.efakt.pl/WARZECHA-Motocyklisci-...ly,50455,1.htmlcyt: Na zakończenie wakacji zapowiadacie protest generalny i kompletną blokadę dróg. Chodzi o to, żeby za przejazd autostradami motocyklem płacić mniej. Proszę: zastanówcie się i odpuście - pisze komentator Faktu Łukasz Warzecha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a mnie sie wypowiedź tego pana podoba,taki zatroskany o społeczenstwo i małe dzieci jak mało kto.Ja lubie jak tacy ludzie angażuja sie w sprawy o znaczeniu narodowym bo przynajmniej utwierdza mnie to w przekonaniu,że ktos sie o mnie troszczy i że komus na mnie zależy!..Im wiecej ludzi tak sie wypowie w mass-mediach tym lepiej dla mojego samopoczucia.To tak jak z koncertem Madonny-gdyby nie tak dużo wyrażanej w gazetach i telewizjach troski innych o moją moralnosc,nigdy bym nie czuł tej radosci jaka mi dało ogladanie tego widowiska na zywo!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.