Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jakkolwiek by nie było - AKCJA BYŁA!!! .... po rozmowie z P Policjantami pomysł na następny przypadkowy wyjazd do babiczki z Chrzanowa... jest taki : - 1 -z 3stawy startują grupy po nie więcej jak 15 moto w odstępach co 30 min a to z tej prostej przyczyny, że PP przylatuje do konkretnych przypadków większych zbiegowisk. Utrzymywanie "tajemnicy " nie ma sensu - bowiem bramki maja gorącą linię z PP i wzywani są w razie wyraźnej potrzeby .... PP nie będzie jeździła na każde kilka motorków Możemy olać te "dziwne" tablice - nie ma takich - są tylko informacją - natomiast na pewno musimy się stosować do poleceń PP2- Pomysł z puszkami jest rewelka !! ... na tylnej szybie duży napis " Motocykle są wszędzie" kaski rękawice ubranka - by zamanifestować kim jesteśmy płacimy oczywiście żółtymi pieniążkami3- proponuje dwa pomysły połączyć w jeden ps ... własnie w PR I gadają że podobne akcje robią już w innych rejonach Polski - daliśmy dobry przykład pozdro dla kolegów z małopolski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtop ale czy ten dziadek ma jakies specjalne przywileje na forum bo wszyscy pisza do niego per. PAN a ja jak czytam co pisze to mnie krew zalewa. Ma jakis monopol na obrazanie innch uztkownikow? Robi to notorycznie.Ja wiem ze trza miec szacunek do starszych ale na szacunek trzeba sobie zasluzyc a w tym przypadku zasuguje jedynie na wpier... a bana nie dostanie bo ma fory. Szkoda gadac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtop ale czy ten dziadek ma jakies specjalne przywileje na forum bo wszyscy pisza do niego per. PAN a ja jak czytam co pisze to mnie krew zalewa. Ma jakis monopol na obrazanie innch uztkownikow? Robi to notorycznie.Ja wiem ze trza miec szacunek do starszych ale na szacunek trzeba sobie zasluzyc a w tym przypadku zasuguje jedynie na wpier... a bana nie dostanie bo ma fory. Szkoda gadac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie robi Panowie rozlam w Panstwie sami sobie robimy, wychodzi tu nasza polska natura teraz, ze wystarczy dac nam sie rzadzic samym, a zginiemy... temat bylej akcji obgadany, zacznijmy rozmawiac o nowej, bylo jak bylo, wyciagnijmy wnioski i nastepnym razem zrobmy to lepiejhehe, przeczytalem watek z forum samochodziarzy, jesli twierdza ze tak samo eksploatujemy drogi jak oni, to niech sie zmieszcza we 3 w szerokosci jednego pasa, i moze wjedziemy sobie razem na wage ;) pierdaczyc potrafia, jak wszyscy, konkretnych argumentow podac juz jest problem, a nie, nie ma...bo MINISTER INFRASTRUKTURY tak uznal... jak BOG mowi - narody klekaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizujmy się kiedy kolejna akcja? kto może podjechać autem? Ja mogę, ktoś jeszcze? a co powiecie na to żeby płacić w kasach banknotami 200, 100 PLN? jak im się skończą drobne to będą mieli dupny problem... a może podjeżdżamy do kas i mówimy, że nie mamy czym zapłacić, po czym zobowiązujemy się do zapłaty w ciągu 7 dni? zyskamy ładnych kilka minut podczas gdy kasjer będzie wypisywał druczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, daliście świetny przykład pierwszą akcją i brawo Wam za to.Natomiast teraz gdy na forum pojawiło się sporo nowych kont, tylko po to by sledzić następne poczyniania i wymyslic jak przeszkodzić w kolejnych akcjach, to urządzacie sobie trzode Pamiętajcie o jednym, tak samo jak zakuty łeb wkurza na forum tak samo robi w życiu.Oczywiście należy zwrócić uwage idiocie, który palił gume itp. Było Was tam mnóstwo i każdy mógł zareagowac, ale zamiast się przekomarzać na forum, poprostu nastepnym razem zareagujcie, po kilku uwagach, idiota spali buraka i zachowa się stosownie do sytuacji lub poprostu odjedzie i będzie spokój.Pamiętajcie,że wszystkich tu zgromadzonych łączy ta sama pasja i nikt inny tego nie rozumie tak dobrze jak Wy.Udowodniliście całej Polsce,że potraficie coś zrobić razem, spontaicznie, więc teraz tego nie zepsujcie.Udzielajcie już tylko odpowiedzi na temat A4 i akcji, koniec z przekomarzaniem!!!Szerokości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa i wolności obywatelskie to rodzaj praw przysługujących jednostce i upoważniających ją do domagania się od państwa podjęcia lub powstrzymania się od określonych działań. Upoważnienie to obowiązuje od momentu nabycia obywatelstwa. Prawa i wolności obywatelskie wiążą jednostkę z systemem politycznym i czynią z niej członka wspólnoty politycznej. Zagwarantowanie jednostce możliwości realizacji swych interesów poprzez stworzenie konstrukcji praw obywatelskich jest jednym ze standardów nowożytnej koncepcji demokracji .W doktrynie ukształtowało się kilka uzasadnień praw i wolności obywatelskich. Dwie z nich mają szczególne znaczenie. Są to: prawa natury i prawa drugiej generacji .Koncepcja praw natury stoi na stanowisku, że uniwersalne w swej treści uprawnienia jednostek, takie jak np. prawo do życia, wolności lub szczęścia, istnieją niezależnie od jakiejkolwiek władzy. Zadaniem państwa jest ochrona tych praw, która sprowadza się do ich uznania w prawie stanowionym. W doktrynie praw i wolności obywatelskich wyróżnia się:a) wolności osobiste - zabezpieczające jednostkę przed nadmierną ingerencją państwa w jej życie prywatne. Do wolności osobistych zalicza się prawo do życia, wolność osobistą, prawo do własności, wolność sumienia i wyznania, wolność wypowiedzi, swobodę wyboru miejsca pobytu i poruszania się oraz tajemnicę korespondencji; prawa polityczne – gwarantujące jednostce nieskrępowany udział w życiu politycznym.Wyrażają one status aktywny jednostek. Należą do nich przede wszystkim czynne i bierne prawo wyborcze, prawo zrzeszania się, prawo do skargi na organy państwa oraz prawo do rzetelnej informacji;To może napiszemy skargę do Rzecznika Praw Obywatelskich? Wczoraj złamano nasze podstawowe prawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ..Policja tylko na moment straciła panowanie nad sytuacją. Kiedy o godz. 18.50 pojawili się policjanci z oddziałów prewencji szybko spacyfikowali wyłamujących się na inne pasy, kierując ich na powrót do specjalnych bramek.prawie jak pod kopalnia wujek zrodło gazeta.plpoparcie dla protestu ?http://polskalokalna.pl/tylko-u-nas/ankiet...ow/wyniki,16673nie wierze zeby glosowalo tylko 600 motocyklistow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nazwać gościa ( niebieskie moto, loczki - bez nazwisk ), który mówi kiedy i jak jechać.Do tego się poczuwał - do reszty nie ?Palcem dyrygować - każdyOdpowiedziałność - niktJa biorę odpowiedzialność za siebie i za to co napiszę - gdyby każdy tak wczoraj zrobił nie byłoby obory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko, że już ostatnio podpisy były zbierane w Chudowie, a jakoś nie widziałem na A4 kolegów na armaturach, którzy na zamku bywają co tydzień. Nie każdy popiera tą akcję czy o co chodzi?Mario nie denerwuj sie z powodu jakiegoś buraka, dobrze było paru łbów zawsze musi się trafić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamByłem na pierwszych odwiedzinach w Chrzanowie byłem na drugich i jak nic nie stanie na przeszkodzie pojadę na następne. Co do puszek to popieram takie rozwiązanie, wystarczy 10-15 zbiórka w znanym miejscu jakiś umowny znak np. biała kartka na przedniej szybie i tylnej (przed PP oczywiście schowana aby nie mogli się połapać) i wszystkie pasy są nasze. Nie wiem czy zwróciliście wczoraj uwagę na kolegę którego bardzo serdecznie pozdrawiam niebieskim fiacie stilo, blokował jedną bramkę ponad 30min kasjerka zmieniła nawet znak nad bramką że nieczynna.post-12508-1250256910.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.