Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ja Tam Z Autobany Raczej Nie Korzystam Ale Co Wy Sadzicie? *PRZYKLEJONY*


Spazz

Rekomendowane odpowiedzi

troche sie to rozminelo z idea tak mnie sie wydaje, przeciez akcja byla wymierzona w SE nie w kierowcow, Ci byli pobocznymi ofiarami akcji, wiec troche bezsensowne blokowanie samochodow podczas jazdy 20-30km/h po A4, ale to raczej taka psychologia tlumu jest, jeden cos robi, drugi tez, wiec i 3 nie odstaje, nie ma sie teraz co na siebie jezyc, poprostu w duzej czesci kieruja nami instynkty wyciagnac wnioski - poprawic sie na raz nastepny - uczyc sie na wlasnych bledach, i bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Bylem drugi raz na protescie bo uwazam ze warto walczyc o swoje , natomiast chcialbym podzielic sie z wami moimi przemysleniami . Po 1 Nie podobalo mi sie wleczenie 20 km/h dla mnie bylo to meczace mielismy jechac z predkoscia jaka jest dozwolona czyli tam gdzie 40 to 40 gdzie 60 to 60 itp , jazda 20km/h niczemu nie sluzy a wrecz przeciwnie , niszczy wizerunek motocyklisty nad ktorym tylu z nas dlugo pracowalo . Nie wiem jak Wy ale ja widze znaczna poprawe z sezonu na sezon stosunek puszkarzy do nas , w tym sezonie moze tylko z 2 razy ktos mnie chcial puscic na swiatlach. No i tutaj 2 sprawa nie podobalo mi sie zajezdzanie drogi samochodom juz za bramkami , w pewnym momencie jeden gosciu sie wkurzyl i pogrzal pasem zieleni , wcale mu sie nie dziwie . Spoznilem sie troche na protest i przeciskalem sie przez sznur samochodow od tylu nikt mi nie zajechal, podczas gdy Ci samochodziarze przejechali za bramki i co ? doslownie zajezdzanie im drogi przez niektorych z nas . Jestesmy w takiej sytuacji ze to MY musimy sie pokazac bardziej kulturalni i nie dac sie sprowokowac do bitki lub wymiany zdan . Przyklad : juz za bramkami jakas rodzina jechala Vectra i ktos mi tam popukal w glowe a ja otworzylem szybke , usmiechnalem sie , pomachalem i pojechalem . Wiec prosba taka zebysmy sobie sami nie szkodzili o to o co walczylismy tyle lat i nie psujmy ledwo co zbudowanego wizerunku " normalnego motonity" . Walczmy o swoje ale nie za cene wszystkiego . Z glowa i kultura a dopniemy swego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Troche cisza w mediach.Maly artykol na "interii" jak to policja przechytrzyla motocyklistow...chociaz z tego co widzialem na miejscu od strony Katowic to raczej my bylismy gora.A ze komus puscily emocje i przypalil gume -no coz przyzwyczajen dyskotekowo-lanserskich nie da sie calkowicie pozbyc.Pozdrawiam wszystkich i dziekuje za spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nazwać gościa ( niebieskie moto, loczki - bez nazwisk ), który mówi kiedy i jak jechać.Do tego się poczuwał - do reszty nie ?Palcem dyrygować - każdyOdpowiedziałność - niktJa biorę odpowiedzialność za siebie i za to co napiszę - gdyby każdy tak wczoraj zrobił nie byłoby obory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gwoli wyjaśnienia zarzutów o celowe blokowanie trasy zbyt wolną jazdą:czy któryś zapłacił za to mandat?Na całej tej trasie nie ma ani jednego znaku informującego o prędkości minimalnej czyli nie ma podstaw do ukarania.Właściciele tej pseudo-autostrady mogą w każdej chwili pozbyć się problemu z uciążliwymi motocyklistami stawiając znak zakazu wjazdu na tą trasę dla motocykli.Jak na razie takiego znaku nie ma.Dziennikarze którym naprawdę leży na sercu sprawa A4 mogą się zająć innym tematem czyli nieudolnością i żółwim tempem remontu tych uszkodzonych odcinków trasy.Dla przykładu podam, że wymiana nawierzchni bitumicznej na kilku kilometrach przelotówki w centrum Sosnowca trwała dosłownie kilka dni - a jednak da się szybko pracować.Firmy zachodnie remontują uszkodzone odcinki przez 24 godziny na dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gwoli wyjaśnienia zarzutów o celowe blokowanie trasy zbyt wolną jazdą:czy któryś zapłacił za to mandat?Na całej tej trasie nie ma ani jednego znaku informującego o prędkości minimalnej czyli nie ma podstaw do ukarania.Właściciele tej pseudo-autostrady mogą w każdej chwili pozbyć się problemu z uciążliwymi motocyklistami stawiając znak zakazu wjazdu na tą trasę dla motocykli.Jak na razie takiego znaku nie ma.Dziennikarze którym naprawdę leży na sercu sprawa A4 mogą się zająć innym tematem czyli nieudolnością i żółwim tempem remontu tych uszkodzonych odcinków trasy.Dla przykładu podam, że wymiana nawierzchni bitumicznej na kilku kilometrach przelotówki w centrum Sosnowca trwała dosłownie kilka dni - a jednak da się szybko pracować.Firmy zachodnie remontują uszkodzone odcinki przez 24 godziny na dobę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.