Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Prawdziwy Motocyklista :)


kosma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miałem dzwona i się pozbierałem i jeździłem. Jeździłem jeden sezon i niestety muszę sprzedać moją Perełke żeby zrobić remont mieszkania,które niedawno zakupiłem Czyli kim jestem? Motocyklistą czy jednosezonowcem? Od dziecka kochałem motocykle i tak już zostanie ale niestety drugiego sezonu nie pośmigam. Tylko się odkuję i nowa ry ry stanie w garażu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałabym mieszkać z odłażącym tynkiem na ścianie, spać na materacu i nie mieć mebli niż sprzedać maszynę Nigdy, przenigdy nie poświęciłabym motocykla dla innych celów. Wyjątek stanowi choroba moja lub kogoś z najbliższej rodziny. No chyba że mi kiedyś szajba przejdzie to sprzedam, ale jakoś w to nie wierzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi osobiście zwisa i powiewa, kto przedkłada motocykl nad co i co o mnie myśli Ja tam śmigam dla siebie i czerpię z tego przyjemność i nie przejmuję się czyimiś uwagami na temat czy jestem prawdziwą motocyklistką czy nie i nie mam potrzeby nikomu czegokolwiek udowadniac w tym temacie !!! Co i Wam radzę ...Do zobaczenia gdzies na trasie Pozdrawiam,AsiA Divera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim skromnym zdaniem, to czy ktoś jest PRAWDZIWYM mogą ocenić tylko i wyłącznie inni a nie my sami, jeżeli już ktoś takowej oceny potrzebuje. Każdy oceniający będzie miał oczywiście inne kryteria ( najechane kilometry, sprzęt, ciuchy, to co ma w głowie, technika itp.). Mnie to osobiścienie rusza jak kto mnie ocenia- jeżdze dla przyjemności a nie dla tego żeby ktoś mnie gdzieś zakwalifikował. A jeżeli towrzystwo jest inne niż ja i mi nie odpowiada to poprostu szukam innego, myślącego jak ja albo jeżdżę solo nie prónując za wszelką cenę sie dopasować.Ale to tylko moja subiektywna ocena.Życzę dużo prawdziwej radości z jazdy i pogody wspaniałej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.