Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spalanie Motocykli: Czyli Ile Palą Wasze Sprzęty


hakalele

Rekomendowane odpowiedzi

Triumph Rocket 2,3 - miasto (trochę mieszane z trasa) 7,7 . Na trasie (jazda do 120) 6,7 , niestety nie wiem ile wynosi spalanie maksymalne bo brak mi odwagi na taka jazdę . Jestem naprawdę zaskoczony niskim apetytem na paliwo tego moto ale może to przez mój strach przed ta maszyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 551
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Triumph Rocket 2,3 - miasto (trochę mieszane z trasa) 7,7 . Na trasie (jazda do 120) 6,7 , niestety nie wiem ile wynosi spalanie maksymalne bo brak mi odwagi na taka jazdę . Jestem naprawdę zaskoczony niskim apetytem na paliwo tego moto ale może to przez mój strach przed ta maszyna.

No to mój zżera troszke więcej może to tylko zależy od stylu jazdy albo coś mi tam na tych wtryskach się poprzestawiało,musze podjechać to obadać,pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tego dokonales? ja przecietnie robie 160km na baku. chyba mam za bogato. swiece sa ciemne- przeswitujace. skrece troszke mieszanke, ustawie, zeby byly szare- ciemnawe, sprawdze spalanie.

W trasie w biesy poprostu jechalem z kolesiem na czoperku,który w dodatku średnio jeździ wiec jazda 80-120 kmh bez odkręcania,przyspieszanie lekkim pierdem,6'tka i pyr pyr pyr,przy normalnej jeździe (160-200,troche miasta i sporadycznie pod czerwone) z 7-8 mi bierze i tak do rezerwy z 200-220 km zrobie,a jak cały czas dzida i biegi do końca to po 160 sie już swieci,ale to cza naprawde ostro ją ciągnąć.U mnie moto w serii,nowe świece,filtr powietrza,jedynie wygar przelot,gaźników i zaworów nie ruszałem bo wsio w normie bylo,z resztą po wymianach spalanie sie nie zmieniło.Jak ci tyle pali obczaj czy nie masz sportowego filtra i dynojetów w gaźnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie KOVAL 160 - 200 to jest u Was normalna jazda po mieście ?

Normalna jazda poza miastem,pisząc troche miasta miałem na myśli że czasami cza przejechac przez miatso,zatankować,dojeżdzajac do szkoly też sila rzeczy jade przez miasto,nie to że normalnie po mieście jeżdze 160-200.Poza miastem zadko kiedy ponizej,ale taka specyfika moto,zreszta nie temat od tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.