Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Proszę O Podanie Modeli Motocrossów


MORTYR

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o podanie nazw modeli dobrych motorów typu motocross -o pojemności silnika 125-ekonomiczny czterosów (spalanie 3-4 litry/100km)-jednocylindrowy-dość szybki(sam mam 90 kg a będe woził dziewczynę 65 kg + 5 kg bagażu)czy w wyżej wymienionym zestawie jechałbym przynajmniej te 85 km/h(na ścigaczach 125 podobno da rade)?Zaznaczam że nie będe nim skakał ani wykonywał akrobacji tylko jeździł.myślałem o suzuki np. o dr z 125tylko się zastanawiam nad prędkością ...zależy mi na czymś z rynku wtórnegoPozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cross zamiast motocros juz wiemmz 125 ma małe koła (przynajmniej na fotach tak wygląda) jak w skuterze.Dla mnie chyba najlepsze byłoby coś wysokiego (sam mam 180 cm wzrostu i długie nogi)oraz jak najwięcej KM (12-14) w tej klasie przy mojej wadzedzięki za Odpowiedź!! Mam pytanko czy im większe koło tym lepiej "znosi się " dziury i wyboje,wertepy?Tzn czy na większych oponach trudniej się wywrócić?Oraz jaka jest zasadnicza różnica między cross a enduro?Czy można dostać na rynku wtórnym jakiś zadbany,sensowny(żeby za dużo części i forsy w niego nie pakować) motorek tego typu w granicach 3000-3500 zł?Na allegro widywałem ale zajechane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o podanie nazw modeli dobrych motorów typu motocross -o pojemności silnika 125-ekonomiczny czterosów (spalanie 3-4 litry/100km)-jednocylindrowy-dość szybki(sam mam 90 kg a będe woził dziewczynę 65 kg + 5 kg bagażu)czy w wyżej wymienionym zestawie jechałbym przynajmniej te 85 km/h(na ścigaczach 125 podobno da rade)?Zaznaczam że nie będe nim skakał ani wykonywał akrobacji tylko jeździł.myślałem o suzuki np. o dr z 125tylko się zastanawiam nad prędkością ...zależy mi na czymś z rynku wtórnegoPozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko Bosko Czestkochosko Jak chcesz wozic crossowka dziewczyne i bagaz to ja wysiadam daj do niej nr to sie przedzwoni i odradzi taka przejazdzke Chodzi ci pewnie o jakies male enduro jak dt 125, dr-ka i tym podobne sprzety. Czum sie rozni enduro od crossa? Najprosciej...Enduro ma swiatla, migacze a cross nie. A potem dalej wymieniac: cross ma bardziej wyzylowany silnik(moc), powinien miec zawieszenie ktore wytrzyma o wiele wiecej niz normalne i tak dalej i tym podobne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.