Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Po Krótkim Pościgu ?:)


walligator

Rekomendowane odpowiedzi

Sam jeżdżę na motocyklu, i uwierzcie prędkość 200km/h to jest prędkość turystyczna.przy której można dać rękom odpocząć jadąc na takim motocyklu gdyż pęd powietrza odbijający się od motocyklisty odciąża jego ręce na których jest sparty przy mniejszych prędkościach. Przy 200/h na moto się odpoczywa , ale ktoś kto nigdy na moto nie jechał mam tu na mysli redaktorka tego materiału, nigdy nie zrozumie tego ze 200km/h to normalka i nic strasznego jak on to opisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawcie jeśli się mylę ale z tego co widzę na tym wideorejstratorze to oni mu nie zrobili pomiaru, prędkość w LD rogu to ile zapi......lali radiowozem żeby go dogonić. Wg mnie powinno się wyświetlać na ile go złapali i jak długo trwał pomiar liczone w metrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policja - policją ale....tak sobie czytam i jakoś nie doczytałem Waszych komentarzy, że :- to pierwsze śmiganie w sezonie- drogi pełne gówna solnego po zimie niespłukane przez deszczeetca tylko: biedny motocyklista bo zaledwie o ponad 70 km przekroczył dopuszczalną prędkość !nie mówie, że jestem świety też mi sie zdarzy pod 2 paki dojść ale na Boga nie na pierwszej pozimowej przejażdzce !!!szerokości w ten pierwszy weekend i rozwagi wszystkim !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi kolego wyzej czym roznilaby się na takiej drodze pierwsza wiosenna przejażdżka od przejażdżki letniej? Rozumiem że trzeba się przyzwyczaić ale akurat na takiej prostej drodze nie ma nic do oswajania się.Brawo dla motocyklisty który zachował kulturkę. Jakby każdy z nas się tak zachowywał to w końcu sami czytelnicy zrozumieliby że to zwykły przerost formy nad treścią, a sami redaktorzy by się w końcy odpierdol*li

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla motocyklisty który zachował kulturkę. Jakby każdy z nas się tak zachowywał to w końcu sami czytelnicy zrozumieliby że to zwykły przerost formy nad treścią, a sami redaktorzy by się w końcy odpierdol*li
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.