Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pytanie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna, spokojna wioska. Sąsiad.. ten od lakierów ? W Łazach byłem prawie codziennie więc pewnie się minęliśmy. Często przesiadywałem nad zalewem, może tam. Co do prostej, uważaj na policję, czyhają codziennie. W ten weekend pewnie się pojawią. Stoją obok zburzonego już baru, ale to pewnie wiesz. Jak wątróbka ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad to ten co go Ferdek nazywają ten kolo co na wysoce w piekarni robił. Tą policją to się nie przejmuj oni tam od zawsze stoją zawsze tam przejeżdżam i kładę jak mi się podoba, a jak ich widzę to tylko rękę podnoszę i im macham. Rób tak samo jeszcze nigdy za mną w pogoń nie ruszyli więc nie bój żabę. On podnosi rękę Ty podnosisz rękę piąteczka i jedziesz dalej i olewka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam pajac to mi wyszedł na drogę nie na tej głównej tylko na tej prostej od krzyżówki w stronę Łaz. Tam lubię 200 przycisnąć bo to ostatnia prosta przed moim garażowaniem.A w zalewie to się nie kąp bo to rynsztok. Ludzie po wejściu tam do wody mutują. Jednemu facetowi po kąpieli tam oczy porosły rzeżuchą, a jakąś babę to wywinęło na lewą stronę. Mąż powiedział tylko: 15 lat małżeństwa, a dopiero teraz ujrzałem jej prawdziwe wnętrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He He, kąpać się nie kąpałem, woda wiecznie zimna. Na tej prostej to często wychodzą, jak nie zajeżdżające drogę staruszki na swoich wehikułach to jakiś pies wybiegnie. Nieciekawie wygląda ta droga, dziur więcej niż w serze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, żeś następny przewrażliwiony. Jakie dziury jaki ser? Droga jak lustereczko jakby dłuższa była to i 2,5 bym na niej położył. Tylko w nocy trochę lipnie bo ciemno tam i jak łażą to ich z daleka nie widać.Nie no może pod koniec trochę korzenie powypychały asfalt do góry ale to nie powód żeby dramatyzować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewrażliwiony to nie jestem, dziurki niech sobie będą. Tylko ten ostry zakręt, wylali asfalt i trochę dziwnie się wchodzi. Zamiast cały ładnie zrobić to gamonie tylko połatali. Muszę przyznać, że też lubię tam pocisnąć szczególnie jak jestem "za potrzebą". Nawiasem mówiąc wolę drogę do Zawiercia. ;) Co do sąsiada to chyba wiem który. Mieszka właśnie na tej ulicy do Łaz, tak ? Wyremontowany dom .. starszy facet ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby chatę wyremontowali bo oni tam lubią przyrzulić. Ojciec obstawia śmietniki o 6 rano. A syny to nie wiem co tworzą. Jedne ten, który chciał mnie na monetę wysterować na piekarni robił, a tego drugiego zdaje się smoła nazywają. Mieszkają na tej drodze do Łaz tyle, że trzeba wjechać tam w głąb w pierwszą alejkę od strony Łaz dojechać do końca skręcić w prawo i chyba przedostatni dom taki siwy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.