Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Xenony Zestawy Xenonowe ! Zadbaj O Bezpieczenstwo!


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nigdy mnie nie zatrzymali ,bo dopiero akurat ten moto mam od tego sezonu i tu w nim to zrobiłem ,a jak zatrzymają to jaki problem powiedzieć ,że to żarówka udająca Ksenon i po kłopocie ,a nie mieć zabrany dowód 100zł za przegląd łażenie po urzędach to nie dla mnie każdy zrobi jak uważa nie neguje tego też mi się Ksenon bardziej podoba ,ale jeżeli można mieć przez to problemy to wole mieć coś co wygląda podobnie jak Ksenon i według prawa jest zgodne :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miałem Philips Blue Vision w puszce,wyrzygałem za nie 120 zł,nie dość,że nie dają żadnego efektu xenonu,bo świecą najzwyczajniej na żółto,to jeszcze poświeciły rok,a pragnę zaznaczyć,że w lato jeździłem tylko na Ringach nie włączając świateł mijania,także ich żywotność to w sumie dwie zimy.Nie polecam.Powiem Ci,że jeśli chodzi o zwykłe żarówki made in china xenon ultra hiper power,to miałem okazję sprawdzić jak taka żarówka świeci na tym przyrządzie do regulacji wysokości świateł na przeglądzie.Ogólnie świeci wszędzie tylko nie tam gdzie ma,nie ma tej krzywej granicy,na której powinno się znajdować źródło światła,także najwidoczniej konstrukcja żarówki też ma znaczenie.U Bastka widziałem xenon w hayce na soczewie,może coś podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz małe chińskie roczki wszystko zdjełają, tylko tak jak mówisz to potem jest tak że wydasz kasę, a efekt z tego żaden.

Dlatego też z uporem maniaka staram się dowiedzieć o jakiegoś producenta tego sprzętu, z którego produktem nie będę miał problemów o których wspominaliście.

Znalazłem taki zestaw, nada sie ?

http://www.xenonowe.pl/index.php?MENU=oferta&id=46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie trochę że nie mogę od nikogo wyłudzić informacji o jakiś produkt, typu:

"Stefan: ja mam taki i taki zestaw, kicha totalna nie polecam badziew stale się przepala"

"Kaźmirz: A ja mam hid takiej i takiej firmy i jest zajebisty, polecam"

Wiesz ja jestem zdecydowany na jego instalacje, ale nie chce kupić chłamu tylko jakościowo dobry produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

którego byś nie kupił praktycznie każdy jest chiński,a cena jest tak niska,że nie wiem nad czym się zastanawiasz?Jeździłem rok na jakimś chińskim oświetlaczu,przepalił się jeden żarnik,to zakupiłem nowy za 25 zeta i po sprawie,koszt praktycznie taki,jak zwykłej dobrej żarówki.A jak kupisz zestaw do auta,to masz 2 przetwornice+ 2 żarniki na wymianę jak się spali jeden,poza tym sprzedawca na pewno daje 2 letnią gwarancję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest chinskie, mam hida jednego z najtanszych na allegro, smigam juz nim ponad pol roku i nic sie nie dzieje.

mysle ze nie warto przeplacac, za cene 100pare zlotych masz zestaw z dwoma zarnikami/przetwornicami które jak cos padnie tylko wymieniasz.

na drogowe mam osramy night breaker plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest chinskie, mam hida jednego z najtanszych na allegro, smigam juz nim ponad pol roku i nic sie nie dzieje.

mysle ze nie warto przeplacac, za cene 100pare zlotych masz zestaw z dwoma zarnikami/przetwornicami które jak cos padnie tylko wymieniasz.

na drogowe mam osramy night breaker plus.

DOKŁADNIE TAK :)

Miałem HIDa i latałem bez awaryjnie. Ani żarnik, ani przetwornica. Wszystko było ok.

Policja też się nie czepiała. Poza tym jeśli masz soczewkę to wszystko jest OK. Co innego jeśli włożysz żarnik xenonowy do nieprzystosowanego reflektora (bez soczewki skupiającej światło)

Jeśli znajdziesz miejsce na przetwornicę analogową (jaką pokazałeś w linku) to kup analogową - jest tańsza.

Jeśli miejsca masz mało to tylko droższa cyfrówka wchodzi w grę.

Polecam taniego HIDa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzięki za tą aukcję i za kolejne posty, to był konkret :)

Nie wiedziałem że na allegro są zestawy z Philipsa.

Znalezłem coś takiego:

http://allegro.pl/xenony-slim-model-2012-hid-od-philips-zalecane-i2192697396.html

Tak mi się wydaje że to taka górna półka wśród tańszych zestawów :D

I myślę że chyba na nie się zdecyduje, wysłałem tylko jeszcze pytanie do sprzedawcy o szczegóły i czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.