Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motormania


Pejser

Rekomendowane odpowiedzi

Zespół "Wiadomości Motocyklowych" ma przyjemność poinformować o reaktywacji miesięcznika "MotoRmania", którego styczniowy numer znajduje się już w sprzedaży na terenie całej Polski. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Na czytelników czeka test długo oczekiwanej Hondy VFR1200F oraz prawdziwy rarytas w postaci relacji z jazdy Yamahą R1, na której Ben Spies zdobył tytuł Mistrza Świata - ekipa MotoRmanii została wyróżniona szansą testowania fabrycznego motocykla jako jedna z niewielu redakcji na całym świecie. Oprócz tego, przygotowaliśmy szereg testów porównawczych zaczynając od cruiserów, poprzez turystyczne enduro na skuterach kończąc. Miłośnicy MotoGP zapewne z satysfakcją przeczytają biografię Valentino Rossiego, którą publikujemy we fragmentach. Te i wiele innych materiałów czekają na Was w kioskach i salonikach prasowych Kolporter i Ruch, w Empikach, całej sieci HDS: Inmedio&Relay, oraz na wybranych stacjach benzynowych. Nasz magazyn to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!Zapraszamy na stronę:MotoRmania http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ri/gj/sh2f/q8jrqoBJiNDQSecEWB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zespół "Wiadomości Motocyklowych" ma przyjemność poinformować o reaktywacji miesięcznika "MotoRmania", którego styczniowy numer znajduje się już w sprzedaży na terenie całej Polski. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Na czytelników czeka test długo oczekiwanej Hondy VFR1200F oraz prawdziwy rarytas w postaci relacji z jazdy Yamahą R1, na której Ben Spies zdobył tytuł Mistrza Świata - ekipa MotoRmanii została wyróżniona szansą testowania fabrycznego motocykla jako jedna z niewielu redakcji na całym świecie. Oprócz tego, przygotowaliśmy szereg testów porównawczych zaczynając od cruiserów, poprzez turystyczne enduro na skuterach kończąc. Miłośnicy MotoGP zapewne z satysfakcją przeczytają biografię Valentino Rossiego, którą publikujemy we fragmentach. Te i wiele innych materiałów czekają na Was w kioskach i salonikach prasowych Kolporter i Ruch, w Empikach, całej sieci HDS: Inmedio&Relay, oraz na wybranych stacjach benzynowych. Nasz magazyn to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!Zapraszamy na stronę:MotoRmania http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ri/gj/sh2f/q8jrqoBJiNDQSecEWB.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie wydany. draznic moze tylko zbyt luzacki styl wrazania opinii. Przedziwne zdjecia na ktorym kazdy ma otwarte usta. Nie neguje tego ale tez do mnie to nie trafia.cyt: wtrysk paliwa zachowuje sie tak potulnie jak SLD przed wyborami.pozdro i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hejW 2 numerze MotoRmanii Przemek Saleta przyłącza się do naszej ekipy testowej. Ratujemy się przed śniegiem zabierając motocykle na południe Francji, gdzie organizujemy starcie Yamahy V-Max z Suzuki B-Kingiem. Porównujemy CB1000R oraz Triumpha Speed Triple. Testujemy fabryczną Yamahę R6, Triumpha Thunderbirda, KTM 250EXC i KTM 450EXC, King Quada na gąsienicach. Oprócz tego w drugim numerze czeka na Was szkoła jazdy, ciekawe felietony i kolejne wywiady.P.S. Zwiastuny niektórych materiałów znajdujących się w lutowym numerze MotoRmanii znajdziecie na www.motormania.com.plP.S Na tor w Pionkach tez niedługo przyjdzie czas. Na razie biurokracja i formalnosci....http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ri/gj/sh2f/ky2QYI4aFiZBFFeoWX.jpgpozdrawiamy,redakcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HejWidać poprawę w stosunku do poprzedniego numeru, ale nie omieszkam wytknąć poważnej wpadki. W artykule Speed Triple contra CB1000R w opisie wahacza Hondy stoi:"Wg zapewnień firmy SUZUKI jednoramienny wahacz...."o co chodzi Generalnie nie jest źle, trzymam kciukiPozdrawiamAdam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pisma kupowałem was od zawsze odkąd zacząłeś wydawać ale mam pytanie, motormania ma być o motocyklach i zawsze była, po co wam do tego celu warszawskie gwiazdy z pierwszych stron tabloidów, sory ale tacy testerzy i teksty o tych ludziach do mnie nie przemawiają jak bede chciał o nich coś wiedzieć to kupie sobie prasę kobiecą, mam nadzieje że są to chwilowe występy, zawsze robiliście dbd testy i świetnie wychodziły Ci WMC , o ile pamiętam Superbike i stara motormania, ta nowa w niektórych częściach zdaje się być robiona nie dla motocyklistów, tak przynajmniej ja to widzę, może się mylę ale to już nie to samo co kiedyś i wcale nie na +. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieje ze Motormania niezniknie z rynku jak Superbike,ze zacni panowie prowadzacy owo pisemko nieskasuja calorocznej prenumeraty od czytelnikow i przepadna jak to mialo kiedys miejsce. Pozatym swietna gazetka tak jak kiedys Superbike i Fastbike. Powodzenia zycze i czekam na nastepne swietne testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hej, Ukazał się 3 numer MotoRmanii, a w nim:Cała gama testów motocykli używanych. Poczynając, od testu porównawczego Suzuki GSX-R750K6 z GSX-R1000K6, poprzez KTM Adventure, aż do Yamahy XVS950A Midnight Star, z przebiegiem 8000 km. Znajdzie się również coś dla miłośników maszyn typu naked. To oczywiście nie wszystko... walczymy o przyczepność na lodzie i śniegu, testujemy, opisujemy i relacjonujemy. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.motormania.com.plhttp://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ri/gj/sh2f/ra7WqoVvk0hjzG81qB.jpgpozdrawiamy,redakcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem będzie nowy tester motocykli znana złota rączka z tvn turbo Damian Smigielski , nie rozumiem, zamiast iść w stronę fajnej wyluzowanej czasem hardcorowej gazetki, dążycie w stronę komercyjnej papki skierowanej nie wiadomo do kogo, jedyny + ze z niektórych tekstów jeszcze czuje się starego ducha pierwszej motormani, to już ostatni mój komentarz w tym temacie bo wyjdę na jakiegoś krytyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że Śmigielski nadaje się do tematu porad mechanicznych jak mało kto.Fajna ta Wasza gazetka. Kupiłem ostatni numer i chyba zaprenumeruję.Biorąc do ręki od razu przypomniała mi się Ride czy Fast Bikes z Anglii. Fajna oprawa, język lepszy niż próby podejmowane przez red. z Motocykla i przede wszystkim zdjęcia.Robicie je sami, a nie wstawiacie z Archiwum jak to robią w magazynie na literkę Ś.Trzymajcie tak, żebym miał powody do przedłużania prenumeraty.OUT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.