Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pomoc Przed Egzaminem


Kysiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Potrzebuje pomocySzukam do pożyczenia do 50ccm albo 125 zarejestrowanej na 50 o wypożyczalnie w Gliwicach ciężko chyba że skuter (ewentualnie wyższa pojemność wraz z właścicielem chyba że się nie boi ) Mam egzamin w prima a aprilis i muszę ćwiczyć 8 oraz slalom a przecież chore jest żeby płacić 40 zł za 1 h w szkole jak potrzebuje minimum 10 żeby poćwiczyć Czy ktoś z okolic Gliwic jest zainteresowany taką opcją ? Cena: do uzgodnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, Potrzebuje pomocySzukam do pożyczenia do 50ccm albo 125 zarejestrowanej na 50 o wypożyczalnie w Gliwicach ciężko chyba że skuter (ewentualnie wyższa pojemność wraz z właścicielem chyba że się nie boi ) Mam egzamin w prima a aprilis i muszę ćwiczyć 8 oraz slalom a przecież chore jest żeby płacić 40 zł za 1 h w szkole jak potrzebuje minimum 10 żeby poćwiczyć Czy ktoś z okolic Gliwic jest zainteresowany taką opcją ? Cena: do uzgodnienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Potrzebuje pomocySzukam do pożyczenia do 50ccm albo 125 zarejestrowanej na 50 o wypożyczalnie w Gliwicach ciężko chyba że skuter (ewentualnie wyższa pojemność wraz z właścicielem chyba że się nie boi ) Mam egzamin w prima a aprilis i muszę ćwiczyć 8 oraz slalom a przecież chore jest żeby płacić 40 zł za 1 h w szkole jak potrzebuje minimum 10 żeby poćwiczyć Czy ktoś z okolic Gliwic jest zainteresowany taką opcją ? Cena: do uzgodnienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na doświadczonego motocyklistę to dziwne pytania zadajesz. Miałam kurs pod koniec zeszłego sezonu na egzamin się już nie załapałam - bo nie było miejsca w ośrodku. Ciekawe czy jeżeli za pierwszym razem wsiadłbyś po zimie na motor czy udało by Ci się zrobić 8 ? bo ja powiem szczerze ze 5 pełnych 8 po 4 miesiącach nie jeżdżenia to nie jest łatwe. Przynajmniej dla mnie.hm... od strony prawnej może tak, ale jak zapytam czy jest tu ktoś kto nie jeździł kiedykolwiek przez chwile bez prawa jazdy?przecież nie urodziliście się z tą licencją. Jeżeli istnieją takie motocykle to jest to luka na naszą korzyść. Czy jest to przestępstwo? przestępstwem jest że został on tak zarejestrowany a to już inna sprawa. A jak kupię w maju kawasaki to chętnie pomogę osobą w takiej sytuacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na doświadczonego motocyklistę to dziwne pytania zadajesz. Miałam kurs pod koniec zeszłego sezonu na egzamin się już nie załapałam - bo nie było miejsca w ośrodku. Ciekawe czy jeżeli za pierwszym razem wsiadłbyś po zimie na motor czy udało by Ci się zrobić 8 ? bo ja powiem szczerze ze 5 pełnych 8 po 4 miesiącach nie jeżdżenia to nie jest łatwe. Przynajmniej dla mnie.
I co, po zimie zanim wyjedziesz na droge to tez bedziesz 10h cwiczyc na placu wkolo domu ? Doświadczony motocyklista wsiada i jedzie, bylam pierwszy raz na placu z facetem i 8mke udalo mu sie zrobic za drugim razem mimo ze egzamin mial pare lat temu wiec nie gadaj glupt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, po zimie zanim wyjedziesz na droge to tez bedziesz 10h cwiczyc na placu wkolo domu ? Doświadczony motocyklista wsiada i jedzie, bylam pierwszy raz na placu z facetem i 8mke udalo mu sie zrobic za drugim razem mimo ze egzamin mial pare lat temu wiec nie gadaj glupt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak poczekasz to nic Ci się nie stanie. Znam dwie panny, które już na samych kursach jedna zaliczyła szlifa druga dzwonek z samochodem. Lepiej żeby was tam panny rzetelnie sprawdzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 postów a tylko jeden z rozsądną odpowiedzią na temat. Największy prawny problem to 125/50 i bycie "doświadczonym" motocyklistą a dziewczyna chce po prostu poćwiczyć a nie ma na czym.Może lepiej przejedź się do swojej szkoły gdzie robiłaś kurs i na pewno za jakieś drobne użyczą ci moto na kilkanaście minut żebyś sobie poćwiczyła, przy okazji będziesz już na placu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie dziewczynie luzu ;] Chce się nauczyc prosi o pomoc. Każdy z Was jakoś się uczył komarkiem czy litrem co za *@#&^*@ różnica jakbyście byli zaje.... praworządni i nawet prądkości nie przekraczali. Chce dziewczyna jeździć trzeba jej pomóc tyle ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło z waszej strony. Powiem tak ja i tak sobie kupie motor tylko na razie nie mam garażu więc szkoda lakieru.300 zł więcej na jazdy "w szkole" to dużo wziąwszy pod uwagę ze szykuje mi się spory wydatek za miesiąc jak na studenta. Bo kawę chce z salonu więc żeby spełnić swoje marzenie to kombinuje nie każdy ma bogatych rodziców bo tak to wygląda u osób w moim wieku jak będę w waszym zapewne będę mówić to samo młodszym kolegom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miasto nie, ale na placyk jestem w stanie swoją 250tkę użyczyć, garażuje ją niedaleko placu z namalowaną ósemka gdzie sam miałem kurs. W Zabrzu.moto stare ale bezpieczne i sprawneSam byłem w podobnej sytuacji ale nie miałem odwagi nikogo o to prosić na forum. Moto dostępne po tym weekendzie.Zapraszam kupisz mi tylko 2 nowe świece NGK cr8eh-9 (jakieś 60pln) i paliwko które sama spalisz (na oko jakoś ustalimy). Podpiszemy też jakaś umowę że w razie przewrotki płacisz za uszkodzony element. Każdy nowo uszkodzoną część. Ale co się miało urwać już się dawno urwało... Tłumik i tak jest pognieciony ... Mocowania podnóżków już pogięte, połamane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło z waszej strony. Powiem tak ja i tak sobie kupie motor tylko na razie nie mam garażu więc szkoda lakieru.300 zł więcej na jazdy "w szkole" to dużo wziąwszy pod uwagę ze szykuje mi się spory wydatek za miesiąc jak na studenta. Bo kawę chce z salonu więc żeby spełnić swoje marzenie to kombinuje nie każdy ma bogatych rodziców bo tak to wygląda u osób w moim wieku jak będę w waszym zapewne będę mówić to samo młodszym kolegom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do autkorki tematu.. nie bierzesz pod uwage ze ktos Ci da sprzeta a ty nuz trafisz na maly kamyczek dzieki ktoremu przerysujesz mu caly pizdzik i jady wyjda Cie 500 zl zamiast 40 jak mialem Lke to nigdy nie jezdzielm wiecej niz 20 minut bezprzerwy na 8mce , wiec godzina Ci wystarczy na pewno.. to jest kozystniejszaopcja mi sie wydaje no chyba ze na jakims starym sprzecie , ale zas wtedy na egzaminie wszystko inaczej chodzi PS: powodzenia na egzaminie i daj znac jak poszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.