Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Chinskie Skutery, Boze Widzisz I Nie Grzmisz.


Yohe

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Możesz jaśniej??

A po co jaśniej wszystko jest jasne :P

To jest szef wszystkich szefów, on się nie musi nikomu tłumaczyć bo jest tak pojebany jak fura gnoju, trzeba wpierdolić mu łeb w imadło i lać do skutku gorącym łańcuchem po jajach. Niewykluczone że jak był mały to go tatuś molestował organoleptycznie :P Przerabialiśmy tu nie takich kubusiów :D:D:)

Wyobraź sobie Milosz że trolla od razu namierzyłem :lol:

A ty bary26 (MÓJ PIES TAK BYŁ OCHRZCZONY - ale dawno zdechł) wal do mnie na PW to ja ci wszystko wyjaśnię na 100 %!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co ja was zaskoczę, oczywiście nie jestem za chinolami, ale miałem właśnie Kingwaya, tylko że motocykl a nie jakiś pieprzony skuter, dokładnie nakeda 150 i zrobiłem nim 17 000 km bez żadnej awarii potem sprzedałem bez problemu, zapiepszałem nim 110 km/h

jeździłem czy słońce czy deszcz a nawet śnieg, no sam byłem zdziwiony maszyna ekstra, zawsze odpalała na dotyk, nic nie stukało nie pukało, jakość plastików nawet była bardzo dobra, jedynie gdzieś po 14 tyś. napęd już chrobolił a tak to wszystko cacy, nawet opony były ok, to chyba jedyny sprzęt jaki im się udał, tylko że jakoś ciężko teraz ten model dostać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym wy się tak podniecacie. Jakość chińszczyzny jest wprost proporcjonalna do ceny, a jakie są ceny każdy wie.

A jak się komuś jakość nie podoba to nie ma żadnego obowiązku kupowania towarów z Chin. Tak samo jak robienia zakupów w dyskontach, marketach czy supermarketach. Wolny kraj , wolny wybór.

Poza tym, gdyby nie chińskie skutery to dzieciarnia jeździłaby dzisiaj albo starymi Rometami, Jawkami, Simsonami, a w najlepszym wypadku złomem skuterowym przywiezionym z zachodu. Więc co lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty pousuwane a nastepnym razem prosze o zachowanie kultury wypowiedzi nawet ja się nie zgadzacie ze sobą. Macie po plus 10 % do rispektu

BadMann, a ty nie masz lepszego zajęcia co? Jak chcesz kogoś zgasić to mu polej 100%! Ku*rwa jak Cie modem Pcheła zrobił (o co usilnie zabiegałeś), to tak się przejąłeś rolą, że chyba kółko różańcowe z forum dla chłopów zrobić chcesz.A może ty chcesz do policji, czy jak? Już wolałem Timaca jak boga kocham. Wiesz że nadgorliwość....Poza tym trudno zachować kulturę jak się ma taką sztukę

Weź to do głowy co ci napisałem bo inaczej będziemy mieli kłopoty.

A jak cie tak nieodparta wola pcha do czynu, to mnie potraktuj po znajomości, i polej mi przynajmniej te 50%, bo mniejsza zawartość to dla Białorusina obelga, no jak już masz do kogoś sprawę to zwracaj się do niego(może być nick)

Niepokojąco zaczęły się miedzy nami relacje powiem. Aha dla mnie (wiesz o tym bardzo dobrze) tytuł MODERATOR i takie zachowanie, to woda na młyn. Znajdzie sie jak widzę tutaj więcej takich co maja podobne zdanie. To było tak w miarę kulturalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Proszę nie kupować chinoli bo sam miałem toros el diablo to samo co f16.Nówka. Zrobiłem 2600km i stracił nagle moc i zaczął kopcić(żreć olej) nie wspominając o zerwanym pasku przy przebiegu 2000km. Potem już w ogóle nie chciał zapalić i pozbyłem się śmiecia. Olej był na bieżąco sprawdzany i dolewany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.