Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Uwaga Na Garaze-kradna!


ADRIAN-R1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie nie do końca można spać spokojnie(chyba)Pamiętam historię człowieka z ogólnopolskiego forum.Żona pojechała do marketu, a on robił porządki w piwnicy.W okienku piwnicznym ujrzał toczące się koła swojego motocykla.Na szczęście sprawca zdążył dotoczyć się do bramy i poległ ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mial gosciu pecha, mi sie przypomniala historia pewnego zlodzieja z Kanady ktory w czasie wynoszenia fantow wpadl do dolu w ogrodzie i polamal nogi i oskarzyl wlasciciela posesji o odszkodowanie a tak na marginesie to te wlamania i kradzieze to sami nakrecamy kupujac uzywane rzeczy na gieldach i allegro, podobnie jest z panelami i calymi radiami z puszek. gdyby zlodziej nie wiedzial ze cos moze sprzedac to by tego nie kradl.Zawsze mnie zastanawialo dlaczego policji nie zaiteresuje fakt ze gosci na gieldzie ma z tylu busa setki paneli poukladane w pudelkach po butach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nic mu ojciec nie zrobił, on go tylko gonił. Facet się przestraszył i puścił motocykl, który spadł mu na noge i noga złamana, wstał i próbował uciekać, ale że miał złamaną nogę to upadł na rękę i twarz, co tłumaczy złamaną rękę i łuk brwiowy, i tak kilka razy jeszcze wstawał i się przewracał aż doprowadził się do takiego stanu Stary, masz mistrza, buahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nic mu ojciec nie zrobił, on go tylko gonił. Facet się przestraszył i puścił motocykl, który spadł mu na noge i noga złamana, wstał i próbował uciekać, ale że miał złamaną nogę to upadł na rękę i twarz, co tłumaczy złamaną rękę i łuk brwiowy, i tak kilka razy jeszcze wstawał i się przewracał aż doprowadził się do takiego stanu Stary, masz mistrza, buahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tematy typu: gdzie trzymacie swoje sprzęty, dokumenty i jakie zabezpieczenia macie(jak je podłączyliście i foto instrukcja)<--widziałam juz na jednym forum takie cuda tylko pomagają takim gnojom, bo napewno nie utrudniaja.No a Tobie to tylko powiedzieć mogę: miałes bardzo dużo szczęścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa tylko jakby koleś złożył doniesienie do prokuratury to ojciec miałby mistrza celi. To, że ktoś chciał okraść nie daje upoważnienia do tego żeby komuś coś zrobić i lepiej by każdy zdawał sobie z tego sprawę. Bo gdy przyjdzie co do czego to nie wystarczy powiedzieć: wysoki sądzie bo on mnie przecież chciał okraść. A sędzia nie powie w uzasadnieniu: no racja, i nie pogłaszcze was po głowie tylko 2-3 lata za taki numer przyp....oli aż miło+niezłe odszkodowanie trzeba będzie zapłacić. Art 157 k.k.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa tylko jakby koleś złożył doniesienie do prokuratury to ojciec miałby mistrza celi. To, że ktoś chciał okraść nie daje upoważnienia do tego żeby komuś coś zrobić i lepiej by każdy zdawał sobie z tego sprawę. Bo gdy przyjdzie co do czego to nie wystarczy powiedzieć: wysoki sądzie bo on mnie przecież chciał okraść. A sędzia nie powie w uzasadnieniu: no racja, i nie pogłaszcze was po głowie tylko 2-3 lata za taki numer przyp....oli aż miło+niezłe odszkodowanie trzeba będzie zapłacić. Art 157 k.k.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra z tymi kradziezami, mi niedawno wybili szybe w samochodzie, koledze probowali ukrasc Audika, a widzac moj motocykl przez okienko z piwnicy toczacy sie w strone bramy...zrobilbym to samo...dobrze by bylo, zeby zlodziej przezyl, bo chwytam wtedy za to co jest pod reka i nie patrze na skutki...Szkoda, ze nie udalo sie zrobic zasadzki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć, to w tę niedzielę będzie giełda motocyklowa we Wrocku, a w następną w Katowicach, także warto zwiększyć czujność przez ten czas. Teraz te gnojki będą szukać każdej okazji, żeby znaleźć kolejny towar do wystawienia na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art 25 par. 3 K.K. Odstąpienie od wymierzenia kary za nadużycie obrony koniecznej spowodowane stanem wzburzenia usprawiedliwionego okolicznościami.Umorzyli bo uznali, że przestępstwa nie popełniono, czy może brakowało wystarczających dowodów na wniesienie aktu oskarżenia do sądu?Nie ma co tutaj rozważać wszystkich kwestii- sam nie wiem jak bym się zachował w takiej sytuacji, chociaż dobrze znam skutki "nieodpowiedniego" zachowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz nawet myslalem zeby motora podlaczyc pod 230V, tzn jakis lancuch zeby nie mogl go przeciac albo przepalic. duzo roznych pomyslow przychodzi do glowy, tylko pozniej chyba trzeba by z godzine na sciagniecie wszystkiego najlepiej maja ci co maja domy z garazem, tam chyba najtrudniej ukrasc. reszta przez caly sezon boi sie ze zastanie pusty garaz/miejsce postojowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się nie stresuje i dziwie się wam, że tak to przeżywacie. Już zdarzało mi się na zlocie kluczyki w stacyjce zostawić, zresztą nie mam pamięci do takich detali ile już razy wychodząc z banku usłyszałem: proszę pana zapomniał pan dowodu. Zwykle odpowiadam wtedy: po co się pani przyznawała trzeba było zaciągnąć kredyt na moje dane. Moja filozofia życiowa jest taka: Życie jest krótkie, a robaki i tak nasz wszystkich zezrą więc po co jeszcze uprzykrzać sobie ten krótki żywot przejmując się wszystkim dookoła. Co się ma stać to i tak się stanie...

Jakbym posiadał spawarkę, to bym nie musiał takiego gówna kupować jak na filmie.Zresztą. Zesraj się, a się nie dowiesz jaki adres ma ten garaż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.