Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Uwaga Na Garaze-kradna!


ADRIAN-R1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Spokojny to jest ten co chodzi piechotąCo do wypowiedzi giemula to raczej święta prawda niż żart. Lepiej napier...ać niż być napier....nym i chyba każdy tak woli. Ja gdy wyszedłem z podstawówki doszedłem do wniosku, że koniec w moim życiu z bójkami bo to zwykła głupota. Schowałem do rękawa pałę (w szczytowym okresie moim standardowym wyposażeniem był jeszcze kastet,sprężynowiec,paralizator i gaz rozlokowane po wszystkich kieszeniach). Powiedziałem, krótko ja na nikogo pierwszy ręki nie podniosę ale niech ktoś na mnie podniesie to jak psa ubije. Jednemu się zdarzyło to dobrze na tym nie wyszedł. Osobiście tego nie polecam ale ja w dupie mam prokuraturę nikomu nie pozwolę ręki na mnie podnieść wolę mu ją wyrwać, a potem się tłumaczyć niż dostać klapsa w twarz i pójść do domu z płaczem. Mam taką zasadę, że mi się krzywda nie ma prawa stać ani nikomu kto jest w moim towarzystwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zeby bylo jasne, czesci do swojego powypadkowego malenstwa (jeszcze rozbite stoi) tez kupilem w wiekszosci na allegro i nawet nie pytalem o pochodzenie czesci, bo po pierwsze primo niby z jakiej racji mam sie bawic w policjanta a po drugie primo Tanio jak barszcz w porownaniu do ASO "mojej" marki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś od podstawówki z nikim się nie biłem. Nic przy sobie nie noszę do obrony, bo prawdopodobnie i tak bym wtopił- nie chadzam po siłowniach, a przed otrzymaniem wpierdzielu broni mnie... przewidywanie sytuacji i myślenie. I jakoś do tej pory nie miałem żadnej sytuacji gdzie ktoś chciałby mnie lać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to o czym mowisz nosi znamiona obrony koniecznej. ale wracajac do tematu ktory budzi tyle (jak sie okazalo) kontrowersji: zrobilbys zasadzke w tym garazu? a idac dalej walczylbys o swoj "kawalek blachy" wiedzac ze nie masz przewagi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc przewagę trzeba zbudować. Opowiem może historyjkę :- Dawno , dawno temu , z pod pewnej Zabrzańskiej szkoły ginęły nam motocykle , głównie ETZ . A były to na owe czasy zaiste maxmaszyny . Więc po małych dochodzeniach , wyniuchaliśmy imć zbója , poznaliśmy adres i całą kupą razem z chłopakami z Zaborza , odwiedziliśmy tego szuje . Chłopaczyna po użyciu "argrumentów" otwarł garaż i oczętom naszym ukazało się kilkanaście rozebranych już prawie motocykielków . Motorki się znalazły , były tańce i swawole , a i na bęcki sie czas znalazł . A i motocykle już nam spod szkoły potem nie ginęły .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.