Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Uwaga Na Garaze-kradna!


ADRIAN-R1

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy to co dzis mnie spotkalo to szczescie w nieszczesciu.Garaz mam oddalony odemnie okolo 600m,sa to garaze szeregowe na uboczu.Dzis bylem w garazu o 18;30 bo przywiozlem sobie kola z serwisu,zamknolem garaz i pojechalem do domu.Potrzebowalem WD40 ktore mialem w garazu i ok 20;30 podjechalem znow tam i moim oczom ukazal sie widok straszny, jedno zabezpieczenie upalone palnikiem a kłudke zerwali i zalozyli swoja.Nie wiedzialem co zastane w srodku czy moj sprzet i od zony tam jeszcze sa.Wezwalem policje i przy nich rozwalilem nie moja kłudke i okazalo sie ze na szczescie motocykle stoja.Przygotowali sobie tylko garaz zeby wnocy przyjechac i go wyczyscic.SZkoda z nie zastalem ich jak palili zabezpieczenie,poswiecil bym samochod zeby w skur... wjechac.Pilnujcie swoich garazy bo naprawde jest coraz gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jak beda chcieli okrasc garaz to nie bede tego chowac do bagaznika, i nawet to ze koł nie bedzie, nie powstrzyma ich od tego zeby moto wyniesc np na przyczepke bo ten skur**syn nie bedzie sam ! dobrze, że nic Ci nie zawędzili. crazyforfun dokladnie czasem najlepsze sa wlasne zabezpieczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakbyś przyspawał motocykl czy samochód do garażu to jeśli będą chcieli to ci go ukradną, a jak będą wredni i nie będą umieli tego zabrać to Ci to spalą, tylko po to żeby pokazać Ci że są cwańsi od Ciebie i bardziej wredni, tak parę lat temu było u mnie na osiedlu, gdzie w ciągu chyba 2 nocy wrąbali się do wielu garaży (około 20 z różnym skutkiem), przy czym w paru z nich uszkodzili pojazdy których nie mogli uruchomić bądź były zamknięte na klucz, a jeden z nich po prostu spalili razem ze wszystkim co było w garażu, a z tego co pamiętam to ten samochód był praktycznie nowy bo gość kopił go jakiś miesiąc wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodał bym tylko jedno ... Trzymając motory w takich garażach nie dawajcie czasem zdjęć do netu na którym widać ten garaż Złodzieje też przeglądają neta i widzą gdzie dany sprzęt stoi w jakim garażu jak zabezpieczony itp…A to wszystko ułatwia sprawę a i nie raz widziałem zdjęcie naAllegro ,oto-moto czy nasza klasa z pięknym widokiem na garaż i sprzęt .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem czy policjanty wpadly na pomysl pobrania odciskow palcow z klodki.wtedy wprowadzaja to do bazy danych i jak w koncu zlapia zlodziei to szybko okazuje sie co maja na sumieniu.pare lat temu w bytomiu chwycili 40latka ktory majac 20 lat ukradl rower i kompoty z piwnicy. Wtedy zdjeli odciski palcow a potem(po latach) wprowadzili do bazy danych i jak 40 latek wpadl (chyba jazda po pijaku) to mu to dociepneli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem czy policjanty wpadly na pomysl pobrania odciskow palcow z klodki.wtedy wprowadzaja to do bazy danych i jak w koncu zlapia zlodziei to szybko okazuje sie co maja na sumieniu.pare lat temu w bytomiu chwycili 40latka ktory majac 20 lat ukradl rower i kompoty z piwnicy. Wtedy zdjeli odciski palcow a potem(po latach) wprowadzili do bazy danych i jak 40 latek wpadl (chyba jazda po pijaku) to mu to dociepneli .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do utrudniania życia złodziejom.... Nie piszcie na forum z jakiego miasta jesteście, jakim motocyklem jeździcie. Należy unikać wstawiania zdjęć z motocyklem i tablicą rejestracyjną zrobionych w pobliżu miejsca zamieszkania.I można by jeszcze parę takich ostrożności wymienić. Kilku złodziei na tym forum na pewno mamy i nas obserwują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do utrudniania życia złodziejom.... Nie piszcie na forum z jakiego miasta jesteście, jakim motocyklem jeździcie. Należy unikać wstawiania zdjęć z motocyklem i tablicą rejestracyjną zrobionych w pobliżu miejsca zamieszkania.I można by jeszcze parę takich ostrożności wymienić. Kilku złodziei na tym forum na pewno mamy i nas obserwują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak bo kto w zime chodzi bez rekawiczek moze masz szczescie, bo jeszcze by cie wsadzili do pudla gdyby sie okazalo ze sa tam twoje odciski Mi kiedys okradli garaz i po zgloszeniu mialem odwiedziny wtedy jeszcze milicji w domu i padlo sakramentalne pytanie :" czy mam podejrzanego?" okazalo sie ze niestety nie mam, wiec uznali ze nie beda sie fatygowali do garazu, bo jest znikoma szansa na zlapanie sprawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.