Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ściganie Piratów Drogowych Przez Neta


adam36

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając posta :mandat' doszedłem do wniosku ze nie warto sie niczym chwalic związanym z moto ani nawet chyba ubiorem .A najbardziej mnie smieszą te wszystkie niki pod którymi sie ukrywamy a potem np.ktos wali swoje zdiecia na moto np. na NK w pełnej krasie i z kazdego profilu tylko czekac jak policja bedzie to porównywać ze zdieciami z fotoradarów i takich jak ten goscu to bedzie więcej no chyba ze ktos pyrkota w zabudowanym 50 a poza 90 to się moze chwalic na lewo i prawo .pozdrawiam aha osobiscie nie pochwalam takiej jazdy ale tez nie jestem swiety a 2 paczki to szybko sie wyswietlają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niech sobie porównują zdjęcia z fotoradaru. Nawet jeśli będę na swoim moto w swoich ciuchach, ale bez widocznych tablic, to co oni mogą mi zrobić?? Nie przyjmować, nie wyjaśniać nic niech sami udowadniają, że Ty na tym motorze to Ty a nie kto inny i że jest twój motocykl. Grunt, to nie dać zrobić się w hu... bo były już przypadki na forum min. także, że ludzie przyjmowali mandaty dzień później bo nie ustąpił na przejściu dla pieszych gliniarzowi w cywilu i ten wrócił dzień później na służbie i wręcza za to mandat!No albo przyjąć mandat od policji co jechała za Tobą autem i oni twierdzą, że jechałeś 150 bo oni też jechali 150.Nie popadajmy w paranoje. Wystarczy chyba nie być frajerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie filmów oraz późniejszego dochodzenia w ich sprawie:Mam zamiar to sprawdzić na jakiej podstawie ustalają *sprawce* nikczemnych czynów na drogach publicznych. Inne moto, inny nick, inne miasto, inny komputer, inne IP, inne konto etc jeżeli mnie namierzą to nic nie będzie stało na przeszkodzie żeby was też uświadomić ;-) całą reszte przy piwie z chęcią opowiem...O NIE! TO: Usiłowanie popełnienia przestępstwa !!! pfff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam a pod nosem pojawia mi sie coraz to wiekszy banan. Przytocze dwa przyklady, jeden troche odleglejszy drogi swierzy jak ciepla bolka.1. Otoz w Hamburgu pewien biker jadac swoim HD umyslnie przekroczyl predkosc na swojej maszynie, obligatoryjnie wystawiony srodkowy palec do gory. Wykroczenie mimo tego ze na HD ( w terenie zabudowanym bylo konkretne ).Przypadek zrzadzil, ze fota trafila na biorko rowniez biker'a. Ten rozpoznal model, wykonal pare telefonow do handlarzy marki, nastepnie telefon do urzedu komunikacji proszac o liste zarejestrowanych HD danego modelu. Okazalo sie, ze przy takim tuningu jaki byl przy motocyklu w 1,6 milionowym miescie bylo az 10 sztuk. Urzednik zadal sobie troche trudu i objechal kilku wlascicieli az natknal sie na wlasciwego.2. Z aktualnego Motorrad 6/2010. Pewiem Francuz zainstalowal sobie kamerke na swoim moto i przejechal 40 km filmujac swoja jazde. Po tym odcinku zauwazyl, ze zgubil kamere. rocil sie wiec i szukal. Po drodze natknal sie na policje, ktora zapytala go czego szuka. Zgodnie z prawda odparl ze zgubil kamere. Policja ktora obejrzala juz sobie filmik spisala gostka przypinajac mu 65 wykroczen drogowych.3. W Niemczech pewien policjant opracowal program rozpoznajacy ciuchy delikwenta do delikwenta po sposobie faldowania sie owych. Mozna w to nie wierzyc, gosciu dzieki temu zostal bieglym sadowym rzeczoznawca. P.S. Wszystkim tym ktorym wydaje sie, ze w sadzie zeznaja i ktos im w to uwierzy, zycze szczescia oraz powrotu na ziemie, nie zapominajcie, ze w sadzie nie Wy jedziecie ale z Wami jada, jak sze stadem dzikich .....Tym milym akcentem zycze wszystkim milego rozpoczecia sezonu 2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Wszystkim tym ktorym wydaje sie, ze w sadzie zeznaja i ktos im w to uwierzy, zycze szczescia oraz powrotu na ziemie, nie zapominajcie, ze w sadzie nie Wy jedziecie ale z Wami jada, jak sze stadem dzikich .....Całkowicie sie zgadzam . a i jeszcze" zyczliwy " sąsiad napewno za wami sie wstawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.