Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mandat :/


Carri

Rekomendowane odpowiedzi

niestetyty to forum zeszło przez rok tak na psy ze nizej juz chyba sie nie da .Niby jestesmy motocyklistami, niby na drodze sie pozdrawiamy, a potem poniektórzy siadaja przed klawiatura i toczą jad na tych których wczesniej na drodze pozdrawiali (niedosłownie oczywiscie, wole sprowstowac bo zaraz by mnie ktos zjebał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakoś jak ostatnie pół roku to forum czytam to dużo to magistłów insynieróf i innych doktoróf co to są (&^%* mać najmądrzejsi na Świecie....... Ks-rider nie siedzisz w PL to nie wiesz jak to jest i ile za co pkt się dostaje więc .......Ludzie ja wiem, że na forum każdy może wyrazić swoją obiektywną opinie ale proszę nie róbcie chlewu bo się człowiekowi czasem odechciewa czytać ( a czytanie postów z pomijaniem wypowiedzi pewnych ludzi wkur...a)Peace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraziłem tylko swoją opinię na temat nierównego karania, i nie życzę sobie żeby jakiś ktoś na mnie najeżdżał że jestem niedoukiem. To jest moje zdanie na ten temat, i ch.j komu do domu jak chata nie jego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest forum publiczne, i każdy może tu wejść, poczytać i napisać co mu leży na wątrobie. Ale nikogo to nie uprawnia do obrażania innych użytkowników. Co do życzeń, życzę sobie aby każdy życzył tego czego sobie sam życzy, bo życzenia są dla życzących i obżyczanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak!! mam tu jeszcze do kolegi mała poprawę do opisu w dole posta bo wychwyciłem mały błąd :.....Ten kraj jest trochę dziwny, ten kraj ma to w zwyczajuścinać równo wszystkie głowy wystające zza połowy.Mam fatalne maniery, okropne mam zwyczajelecz gdy grają tego kraju hymn ciągle jeszcze mi staje....według mnie: ....W tym kraju są zasady ten kraj ma to w zwyczajuścinać równo wszystkie ....(marchew w butonierce) no chyba że tak chciałeś to spoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ks-rider: prawda jest ze przesadzasz ze swoja instruktorska megalomania. To ze masz wiedze w jakims temacie nie czyni cie lepszym. a ty traktujesz wszystkich z gory. Troche pokory stary wygo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Akurat jestem z okolic Wadowic kolesia po zegarach bym nie poznał ale nie piszcie, w terenie zabudowanym 50 tam na tym krótkim odcinku jest 70 a jak dla mnie spokojnie mogło by być ograniczenie do 200 To jest obwodnica Wadowice od ronda do ronda superowa prosta bez skrzyżowań bodajże i raczej tez bez przejść jak nie tam to gdzie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba się tam przejadę i cyknę ta prostą aparatem i zobaczycie że spoko droga do depnięcia a przejście dla pieszych to tak dla picu tam jest żeby przechodnie nie musieli do ronda popierdzielac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo moim zdaniem dróg nie da sie tak podzielić pewne ograniczenia sa krótko mówiąc o dupę rozbić i ni jak sie maja do rzeczywistych warunków pewne znaki stoją po prostu tak bo muszą stać!! A koledzy którzy nawet nie widzieli tego odcinka drogi wypowiadają sie po 0,5 sek widoku 1 znaku po prostu nie mogą być obiektywni. Dowalić i tak dowalił wiadomo ograniczenia do 200 i tak nie ma aleeeeee właśnie zostaje pewne ale!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.