Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mandat :/


Carri

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak gadacie a nie jeden z was robi glupsze rzeczy miedzy autami kazdemu czasem odbija pech ma ze wpadl.. ktos go musial chyba sypnąć lub musial sie tym filmikiem zbytnio chwalic.. moje pytanie dla wszechwiedzących.. skoro tego znalezli po 38 s. nagraniu to jakim cudem za granica nie znalezli " GŁOSTRAJDERA " polska policja najlepsza na swiecie ? cos mi tu nie gra zbytnio..na moje oko ktos go wsypal.. i swiadek sie znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego jestem za dokładniejszymi szkoleniami i egzaminami na prawko, dodatkowo nowe kategorie też mi odpowiadają...a jeśli dobrze pamiętam, policja lub inne służby mundurowe ma prawo o wystąpienie o zabranie prawa jazdy jeśli są dowody na umyślne spowodowanie bezpośredniego zagrożenia w ruchu drogowym... co dokładnie widać na filmie....a jak złapać gościa?moim zdaniem prościej niż się wydaje, wystarczy mieć zapis z okolicznego supermarketu, stacji paliw czy monitoringu miasta, zgrać date i mniej więcej godzinę i już w zasadzie można dojść do numerów pojazdu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Akurat jestem z okolic Wadowic kolesia po zegarach bym nie poznał ale nie piszcie, w terenie zabudowanym 50 tam na tym krótkim odcinku jest 70 a jak dla mnie spokojnie mogło by być ograniczenie do 200 To jest obwodnica Wadowice od ronda do ronda superowa prosta bez skrzyżowań bodajże i raczej tez bez przejść jak nie tam to gdzie?? musiał by sie chłop przejechac na szybkiego ruchu do bielska albo na zakopianke I tak jestem w szoku, że go wyczaili też mi się wydaje, że ktoś musiał donieść lub się chwalił zbytnio z drugiej strony w moich okolicach nie ma znowu masakrycznej liczby motomaniaków także policja miała ułatwione zadanie no i klops

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zdarzyło mi się puszką w zabudowanym cisnąc 139 i dostałem 500 i 10 punktów o żadnym odbieraniu prawka nie było mowy... a przekroczenie było spore... Najpewniej rozpoznali go po tablicach jak mial taki filmik... Ten odcinek to 2 światła z przejściem dla pieszych dość ruchliwa droga jak na takie wyczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość pisze że idiota, że dobrze mu tak, ze powinien beknąć za taki wyczyn. I tu trzeba przytoczyć słowa Pana naszego Jezusa Chrystusa "Kto z Was jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień"ks-rider.........nie wiem czy pracuje, czy kradnie, czy leży bykiem, jak karać to wszystkich równo. A nie jednego do więzienia bo ukradł batonik, a innemu nic pomimo że zabił człowieka. Jeszcze dużo nam brakuje do Europy, oj bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast patrzec na licznik zwroc uwage na mijane oznakowanie pionowe. Zobaczysz jak sie przelatuje blisko 200km/h przez przejscie ktorego wg ciebie tam nie ma.przed chwila zobaczylem filmik ktory wg mnie jest powodem do szpanu. bo na pewno nie jest nim duren przelatujacy przez miasto 200/h.

tu trzeba miec jaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś jak ostatnie pół roku to forum czytam to dużo to magistłów insynieróf i innych doktoróf co to są (&^%* mać najmądrzejsi na Świecie....... Ks-rider nie siedzisz w PL to nie wiesz jak to jest i ile za co pkt się dostaje więc .......Ludzie ja wiem, że na forum każdy może wyrazić swoją obiektywną opinie ale proszę nie róbcie chlewu bo się człowiekowi czasem odechciewa czytać ( a czytanie postów z pomijaniem wypowiedzi pewnych ludzi wkur...a)Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak sie cos pisze to jeszcze trzeba wiedziec co sie pisze. Pozatym wypadalo by znac tez prawo jakie panuje w innym kraju bo moze ono byc inne od tego ktore znasz.W Szwecji aby odpowiedziec za wyczyn na drodze musisz zostac zlapany na goracym uczynku, w PL NIE ! - kumasz roznice ? Radzilbym troche powsciaglowosci przy bezmyslnym klepaniu po klawiaturze, To co ja robie to Tobie nic do tego, bylbys troche inteligentniejszy kliknal bys i bys wiedzial.Dasz podstawe prawna do tego co napisales ? ? ? Gdzie poza biblia pisze, ze rowno ? ? ?Masz racje, zwlaszcza z takim mysleniem jak Twoim !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dzieci ,no jak dzieci .tez zauwazylem ze ostatnio na forum kazdy madrzejszy od drugiego i od razu jezdzic po sobie,tak jakby nie mozna bylo normalnie.czasami az boje sie cokolwiek napisac bo zaraz sie ktos czepi ze to blad ,ze to gowno prawda itp ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.