Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mandat :/


Carri

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

znalazłem jego konto na you tube i są dwa filmiki na których nic nie widać. Natomiast doczytałem się jednego z komentarzy:"Niezle, szkoda że kamera ustawiona tylko na licznik.Usuń lepiej ten drugi filmik na którym widać tablice motoru i Ciebie,bo możesz się pożegnać z prawkiem. pzdr" Co oznacza że był jeszcze jakiś z tablicami a to wszystko wyjaśnia. IP pewnie mogliby sprawdzić ale moim zdaniem drogówka nie ma takich narzędzi, uprawnień itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...żałosny koleś!...Na terenie zabudowanym 200km/h to chyba najgłupsze co można zrobić.O ile się nie mylę widać tam przejście dla pieszych, tuż przed tym drugim rondem, a koleś ma grubo ponad 100!..Jakby mu wyjechał puszkarz to byśmy mu świeczki stawiali a jakby, nie daj Panie Boże, jakieś dziecko to byśmy się składali na na leki dla potrąconego dziecka...Idiota, takie moje zdanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej, żeby przy kolejnym kozaczeniu gdzieś, albo co gorsza w kogoś, przysolił?Jasne, że koniki pod bakiem są po to, żeby im czasem dać w palnik i pojechać ile fabryka dała, ale nie na ulicy. Przynajmniej jeden powód mniej do "warzyw", "pieprzonych motocyklistów" itp.Wykrycie po IP właściciela konta na YT? A może ten filmik z tablicami? Jak na mój gust jest dobrym dowodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej ten fragment zastanawia:To prawdopodobnie jednak nie koniec jego problemów, bo funkcjonariusze wystąpili do wydziału komunikacji Starostwa Powiatowego z wnioskiem o zatrzymanie motocykliście prawa jazdy - pisze "Dziennik Polski".Na jakiej podstawie? Dostał mandat i chyba w zależności od ilości pkt karnych traci papier, albo i nie. Oświeci mnie ktoś. Można ot tak sobie wystąpić o zatrzymania prawka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co kojarzę, można. Jest jakiś zapis o uzasadnionych przypadkach nawet w przypadku niedostatecznej ilości punktów, ale konkretów nie pamiętam, więc nie chcę nikogo w grzyba robić. Przydałaby się wypowiedź kogoś obeznanego w temacie. W każdym razie nie ma się co dziwić - mogli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam o werfikację umiejętności (powtórny egzamin) i odebranie uprawnień do prowadzenia pojazdów (prawa jazdy) moga wystąpić policjanci straż miejska instruktorzy egzaminatorzy i jeszcze było że jacyś urzędnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam o werfikację umiejętności (powtórny egzamin) i odebranie uprawnień do prowadzenia pojazdów (prawa jazdy) moga wystąpić policjanci straż miejska instruktorzy egzaminatorzy i jeszcze było że jacyś urzędnicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.