Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tory Motocross'owe / Offroad'owe


MiloszRR

Rekomendowane odpowiedzi

Troche dalej jest tor w Bielanach przy trasie Oświecim - Kęty. Jakis 1km przed Kętami skrecamy w prawo ( na skrzyżowaniu jest tablica MOTOCROSS) Znajomy z Żor tam jezdzi. a z niezbyt profesjonalnych chyba jest w Żorach ale nie wiem dokładnie gdzie jest niby tabliczka wisi ale nie udało mi sie tam dojechać Trasa Żory - Rybnik (Rybnikcka ) od Żor za Bomarem ok 500 m tabliczka motocross Tabliczka mała ale na tej krzyżówce jest tez wielka reklama Restauracji u Biesa. Jest jeszcze w Jastrzębiu Zdroju ale nie znam lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z niezbyt profesjonalnych chyba jest w Żorach ale nie wiem dokładnie gdzie jest niby tabliczka wisi ale nie udało mi sie tam dojechać Trasa Żory - Rybnik (Rybnikcka ) od Żor za Bomarem ok 500 m tabliczka motocross Tabliczka mała ale na tej krzyżówce jest tez wielka reklama Restauracji u Biesa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor w Żorach na chwilę obecną nie istnieje-autostrada.Jest w planie nowy tor obok autostrady ale kiedy powstanie? Zobaczymy.Tor w Kętach na chwile obecną zamknięty-ekolodzy Natura2000,pozostaje więc Czerwionka,Jastrzębie,Mysłowice,Świętochłowice i bardzo fajny tor w Petrovicach-Czechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mysłowicach sa dwa tory,nie sa profesjonalnie przygotowane ale pobawic sie fajnie mozna,jeden jest w dzielnicy larysz tu film z tego toru http://www.youtube.com/watch?v=V7dh_tFDjvMDrugi jest w dzielnicy Szopienice.Z tego co wiem super tor jest w Sławkowie.Wiecej moge opisac na wiosne bo mam zamiar reguralnie odwiedzac tory w mojej okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mysłowicach sa dwa tory,nie sa profesjonalnie przygotowane ale pobawic sie fajnie mozna,jeden jest w dzielnicy larysz tu film z tego toru http://www.youtube.com/watch?v=V7dh_tFDjvMDrugi jest w dzielnicy Szopienice.Z tego co wiem super tor jest w Sławkowie.Wiecej moge opisac na wiosne bo mam zamiar reguralnie odwiedzac tory w mojej okolicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz sie troche po lesie pobawic, do tego pocwiczyc podjazdy i zjazdy i wyszalec sie na malym lecz fajnym technicznie torze to w zumi wpisz: "Katowice, Kuźnicka 10". Niestety na google tego toru nie widac... idz kuznicka na zachod w dol (rozgalezia sie) i wtedy daj na satelite. Zobaczysz halde. przybliz na srodek i skieruj sie delikatnie na polnocny zachod. Bedziesz widzial rozjezdzone biale slady i troszke ponizej fajny tor miedzy drzewami mam nadzieje ze trafisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do motocrossu tak na poważnie to tylko Czechy raz że mamy blisko to w Polsce się po prostu nie opłaca ze wszystkim z licencją odległościami mówię tu o torach na których mogły by się odbywać większe zawody itp…A tor taki jak w Czerwionce to owszem fajny ale nigdy nie będzie on miał takiego statusu jak ten w Ale jak co to do Czerwionki zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ale te 20 maszyn to nie tylko same motory pamiętaj o całym ich zapleczu gdzie byś to wszystko upchnął ?Tam wjedzie max 5 aut z lawetą i nie ma miejsca .I nie że narzekam i się kłócił wiesz ty masz swoje zdanie ja mam swoje po prostu jakoś tego sobie nie wyobrażam i tyle A co do rozwoju i organizacji to trochę mam żal do tych ludzi co się zajmują tym torem za to co się kiedyś stało za trzymanie tych wszystkich ważnych wartościowych rzeczy w w tej budzie która później włamywacze podpalili !I tak cała historia Mx-Czerionka poszła z dymem przykre …

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.