Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niesamowite - Myślałem, że Zwariowałem


meteor2004

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!No to dzisiaj niezłego szoku doznałem ...Więc od początku;Jadę sobie z moją Piękną na kawkę do Wisły - bo słońce dzisiaj przednie, i myśli o 2oo się w głowie kołoczą, jadę przejeżdżam Skoczów i się zamyślam jak to fajnie jak można sobie w sezonie na 2oo skoczyć, to tu, to tam, i tak sobie marzę jak Dyzio Marzyciel. Myślę analitycznie, mocne słońce, droga czarna, tylko ta temperatura - 12 st C - trzeba jeszcze poczekać do wiosny.Biorę się za wyprzedzanie, patrzę w lusterko - i !!!!! Pomyślałem, że zwariowałem - w lusterku DWÓCH JEŹDŹCÓW !!!! - szybkie spięcie pod kopułą - coś mi się popie...ło?? NIE! wracając do domu znów ich spotkałem !!ale już byłem przygotowany - i poniżej macie dwa filmiki - niezłe kozaki przy minus 12 byle do wiosnypozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smaka mi narobili.powiedzcie mi... to ze to jest dziwne to wiem ale czy taka jazda jest zdrowa dla motocykla? czy tolerancje tloka i cylindra (dla przykladu) nie beda za male przy jezdzie w tak ekstremalnej tempteraturze dla motocykla?czy cos nie moze zamarznac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w piatek wrocilem z Paryza....a tam doznalem szoku. Na zewnatrz 2-3 stopnie, pada deszcz i ogolnie nieprzyjemnie, stoje w korku...a do okola mnie co chwila smigaja na 2oo. Tak sobie mysle, ze ja to jednak dupa jestem, bo bym w taka pogode nawet nie pomyslal o wyjechaniu. Chociaz moze ja to troche inaczej traktuje, tam po prostu to ulatwia dojazd do pracy. Albo jest ci cieplo i sucho, ale stoisz w korku, albo smigasz i dojezdzasz do pracy w miare szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym to nazwał nalogiem pewnym motoholizmem i tu w zupełności zgadzam się z giemulem tak czy siak to i tak się kiedyś odbije na zdrowiu bo motocykl jak ucierpi na mrozie to można go wymienić lub tzw uleczyć w cudzysłowie natomiast skutki takiej jazdy np. reumatyzm pozostaja na całe życie no ale jak ktoś jest kozakiem mając 20-cia pare lat i myśli ,,mi nic nie będzie,, bo mam super kombik podgrzewane manetki itp to jest grubo w błędzie a za 20 lat zmieni zdanie jak go wszystko zacznie strzykać.Z resztą jestem tradycjonalistą i pewne rzeczy muszą być uporządkowane i na swoim miejscu więc dla mnie motocykl jest pojazdem sezonowym dlatego jazda na moto w zimie dla mnie jest tak samo nie normalna jak skoki narciarskie w lecie to po prostu nie ma uroku i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie tak jak kolega diesel pisze za łebka to nie zaleznie czy deszcz czy slonce siadalo sie na moto i smigalo a teraz by mi sie nawet nie chcialo wyjezdzac z domu w taki mroz..nie czerpalbym juz z tego przyjemnosci w taka pogode, dopiero jak sloneczko wychodzi to zaczyna mnie ciagnac na moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam znajomego który dzień w dzień czy słońce czy śnieg śmiga na moto do pracy(ma ok 20km) samochodu nie posiada(stwierdził że utrzymanie 3 motorow na rok go kosztuje tyle samo co samochodu),nieraz patrze przez okno a tu Waldi na junaku z rozłożonymi nogami śmiga po śniegu,to jest dopiero kozak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie spoko chłopaki..W swoim krótkim życiu zaliczyłem parę zim na moto.Miałem wtedy 17-20 lat.Dziś tak jak to napisał Giemul strzyka w kościach. Szczególnie w kolankach. Jak chcecie pooglądać twardziel to polecam galerie:http://wrm.org.pl/2bgal/serie.php?id_album=111&stat=ok Jechałem puszka za kilkoma uczestnikami tej imprezy jak wracali do domu.To trzeba mieć jaja. Śniegiem napierdzielało ślisko i w ogóle pogoda do …

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.