Jump to content
Sign in to follow this  
ROAR

Za 2 Tygodnie Zawody "zlaty Kahanec" Terlicko 22-23.08.09

Recommended Posts

Kareł @ 20.08.2010 21:49W takim razie ja się piszę na niedzielę. Będziemy czekać z plecaczkiem o godzinie 11 w TYM miejscu.Moto jak na zdjęciu czerwono-czarno-biała CBR 600 F3.W sobotę wieczorem przypomnę się sms'em.Pytanie jeszcze taki: Ilu was będzie i jakie moto?Tak żebym z tempem nadążył ;]
Jedzie na pewno 5 moto Jarek Piotrek Damian Michał ja.Może dołączyć plus ok.10 ale się do końca nie zdecydowali.To jest dokładnie to miejsce co dałeś linka.Zasada taka:najwolniejsze moto po kolei z przodu i dyktują tępo reszta musi się dostosować!najszybsze z tyłu.Nie ma wyprzedzania w grupie.Pilnujemy swojego miejsca i motocykla z tyłu jak on zwalnia to zwalniamy jak zatrzymuje sie też zatrzymujemy.Nikt sie nie zgubi.

Slusar nie ma obawy, tempo max w porywach 100 jako, ze ja bede jechal pierwszy:)))wiec o to nie boj żaby.Jak komuś będzie sie chciało zap. to niech ... wyp..... do przodu....... albo jedzie samSlusar zbiórka w rudzie jest prawdopodobnie obok wymiany opon na 1 maja 277 .Pisz do Sgregora242 w tej sprawie. Post edytowany: 21.08.2010 08:20----------W Żorach zbiórka na baby jadze (inaczej wesole koniki przy wiślance:) Jak by co mam wolne miejsce z tyl i moge zabrac jakiegos plecaczka. Post edytowany: 21.08.2010 08:32

Guest

Czy w niedzielę warto jechać ,bo nie mogę jakoś dojsć do ładu z tym planem.Interesują mnie głównie "starziki",a w sobotę niestety znów muszę pracować.

Vanhelsing @ 21.08.2010 08:32Czy w niedzielę warto jechać ,bo nie mogę jakoś dojsć do ładu z tym planem.Interesują mnie głównie "starziki",a w sobotę niestety znów muszę pracować.
Zabytki lecą na początku.Dawaj ta kawa najwyżej podzielimy się w Żorach na 2 ekipy wolniejsza i szybsza zobaczymy co bedzie. Post edytowany: 21.08.2010 14:33

Napisz mi na priv skąd Cie odebrać z Katowic to podskocze.Najlepiej jakieś charakterystyczne miejsce bo słabo znam Katowice i godzinę o której tam będziesz.Damian by Cie z Żor wziął dalej jak się dogadacie albo ktoś z ekipy.Ja mogę zabrać do i z Żor.

czyli odjazd z zor na baby jazdze godzina 11. Post edytowany: 21.08.2010 21:41jeszcze jedno smutne info. wstep 150 koron czyli jakies 25 zl osoby nizsze niz 130 cm za darmo(tzn dzieci:)

ja jbc dołączę w Żorach z kolegą na srebrnym er-5.tak wiec na mnie nie czekajcie w Rudzie, zobaczymy się w Żorach.Pozdro :)----------ja jbc dołączę w Żorach z kolegą na srebrnym er-5.tak wiec na mnie nie czekajcie w Rudzie, zobaczymy się w Żorach.Pozdro :P

OK Gliwice plus Zory plus czerowno biala cbr czrna vtr mała ninia er5 plus my,Aga rozumie dalej śpi trudno.

To zaluj, bo bylo calkiem fajnie. Poza tym, ze za cieplo :PP.S. Dzieki dla kolegi ze srebrnej er5 za pomoc, kiedy na stacji okazalo sie, ze nie mam ze soba kasy, hehehe.Odezwij sie na priv :)

bylo zacnie, pierwszy raz takie cos widzialem i robi wrazenie :P. Foty dam jutro bo dzis juz wymiekam, slonce za bardzo przygrzalo w dyniek :Pdzieki za towarzystwo ! :)

super wypad...pierwszy taki ale na bank nie ostatni. Pogoda az za droba..po tym jak rozbilem sie na szykanie niedaleko cmentarza przez to slonce nawet nie pomyslalem o chodzeniu w inne miejsca. Następnym razem podziekuje za skóre... nast razem to już w ogole bede wiedzial jak sie ogarnac i nie zapomniec parasola. Zdjecia i flmy na dniach jak wroce do [email protected] ROAR - dzieki za temat - pewnie nie predko dowiedzial bym sie ile dobrego mnie omija - teraz juz mnie nie [email protected] Agniesia_88 nie dawalas znaku wczesniej wiec pojechalem w pt...widze ze inna opcje wyjazdu przespalas, masz czego zalowac

Było super. Dziękuje wszystkim za super spędzoną niedziele w dobrym towarzystwie.Filmiki (z wypadku na starcie)/foto niebawem.Pozdrawiam wszystkich!Do następnego!

Dzięki wszystkim za wspólny wyjazd i możliwość poznania nowych fajnych ludzi.Niestety nie dało się na spokojnie ze wszystkim pogadać może przy okazji następnego wyjazdu.My co niedziele w różnym składzie to jak ktoś się pisze to do zobaczenia.Pozdowienia! do następnego! http://picasaweb.google.pl/sgregor242a/TerlickoForumSlaskich#slideshow/5508345414442772482