Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Za 2 Tygodnie Zawody "zlaty Kahanec" Terlicko 22-23.08.09


ROAR

Rekomendowane odpowiedzi

Kareł @ 20.08.2010 21:49W takim razie ja się piszę na niedzielę. Będziemy czekać z plecaczkiem o godzinie 11 w TYM miejscu.Moto jak na zdjęciu czerwono-czarno-biała CBR 600 F3.W sobotę wieczorem przypomnę się sms'em.Pytanie jeszcze taki: Ilu was będzie i jakie moto?Tak żebym z tempem nadążył ;]
Jedzie na pewno 5 moto Jarek Piotrek Damian Michał ja.Może dołączyć plus ok.10 ale się do końca nie zdecydowali.To jest dokładnie to miejsce co dałeś linka.Zasada taka:najwolniejsze moto po kolei z przodu i dyktują tępo reszta musi się dostosować!najszybsze z tyłu.Nie ma wyprzedzania w grupie.Pilnujemy swojego miejsca i motocykla z tyłu jak on zwalnia to zwalniamy jak zatrzymuje sie też zatrzymujemy.Nikt sie nie zgubi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Slusar nie ma obawy, tempo max w porywach 100 jako, ze ja bede jechal pierwszy:)))wiec o to nie boj żaby.Jak komuś będzie sie chciało zap. to niech ... wyp..... do przodu....... albo jedzie samSlusar zbiórka w rudzie jest prawdopodobnie obok wymiany opon na 1 maja 277 .Pisz do Sgregora242 w tej sprawie. Post edytowany: 21.08.2010 08:20----------W Żorach zbiórka na baby jadze (inaczej wesole koniki przy wiślance:) Jak by co mam wolne miejsce z tyl i moge zabrac jakiegos plecaczka. Post edytowany: 21.08.2010 08:32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanhelsing @ 21.08.2010 08:32Czy w niedzielę warto jechać ,bo nie mogę jakoś dojsć do ładu z tym planem.Interesują mnie głównie "starziki",a w sobotę niestety znów muszę pracować.
Zabytki lecą na początku.Dawaj ta kawa najwyżej podzielimy się w Żorach na 2 ekipy wolniejsza i szybsza zobaczymy co bedzie. Post edytowany: 21.08.2010 14:33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super wypad...pierwszy taki ale na bank nie ostatni. Pogoda az za droba..po tym jak rozbilem sie na szykanie niedaleko cmentarza przez to slonce nawet nie pomyslalem o chodzeniu w inne miejsca. Następnym razem podziekuje za skóre... nast razem to już w ogole bede wiedzial jak sie ogarnac i nie zapomniec parasola. Zdjecia i flmy na dniach jak wroce do siebie.@ ROAR - dzieki za temat - pewnie nie predko dowiedzial bym sie ile dobrego mnie omija - teraz juz mnie nie ominie@ Agniesia_88 nie dawalas znaku wczesniej wiec pojechalem w pt...widze ze inna opcje wyjazdu przespalas, masz czego zalowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wspólny wyjazd i możliwość poznania nowych fajnych ludzi.Niestety nie dało się na spokojnie ze wszystkim pogadać może przy okazji następnego wyjazdu.My co niedziele w różnym składzie to jak ktoś się pisze to do zobaczenia.Pozdowienia! do następnego! http://picasaweb.google.pl/sgregor242a/TerlickoForumSlaskich#slideshow/5508345414442772482

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.