Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Za 2 Tygodnie Zawody "zlaty Kahanec" Terlicko 22-23.08.09


ROAR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

moge prosic zeby ktos mi to przetlumaczył co jest co??oczywiscie chodzi o rodzaje wyscigów a nie o datyz góry dziekiPřebor ČR Jízda pravidelnosti historických závodních motocyklů19. – 20. 06. 2010 Česká Tourist Trophy – Hořice v Podkrkonoší26. – 27. 06. 2010 Cena Františka Šťastného – Dvůr Králové nad Labem17. – 18. 07. 2010 Bezručův okruh 2010 – Opava31.7-1.8. 08. 2010 Nepomucký trojúhelník – Nepomuk11. – 12. 09. 2010 Kolštejnský okruh – BrannáPřebor ČR Klasik + Mistrovství ČR SupermotoMČR Supermoto, Přebor ČR klasik ve třídách 175cc, 250cc, 350cc, 500cc a 750cc08. – 09. 05. 2010 Slovácký okruh – Uherské Hradiště22. – 23. 05. 2010 300 zatáček Gustava Havla – Hořice v Podkrkonoší03. – 04. 07. 2010 Okruh Františka Bartoše – Ostrava Radvanice21. – 22. 08. 2010 Havířovský Zlatý kahanec – Těrlicko04. – 05. 09. 2010 Kyjovský okruh – KyjovPohár SZM na přírodních okruzíchKategorie: 125cc SP, 125cc GP, 250cc GP, Supermoto, Volná 250-600, Volná přes 600Všechny kategorie se jedou pouze v Hořicích a Těrlicku, v ostatních závodech vždy chybí třída Volná přes 600, navíc ve Starém Městě také třída 250cc, v Opavě se jedou pouze obě třídy 125cc08. – 09. 05. 2010 Slovácký okruh – Uherské Hradiště22. – 23. 05. 2010 300 zatáček Gustava Havla – Hořice v Podkrkonoší03. – 04. 07. 2010 Okruh Františka Bartoše – Ostrava Radvanice17. – 18. 07. 2010 Bezručův okruh 2010 – Opava21. – 22. 08. 2010 Havířovský Zlatý kahanec – Těrlicko04. – 05. 09. 2010 Kyjovský okruh – Kyjov

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam...wczesniej nie udalo mi sie zalogowac aby przypomniec o zblizajacym sie '300 zatacek Gustava Havla' w Horicach. Cosik nie dziala na forum przywracanie hasla.Pierwsze dwie grupy barcie_b to klasiki, veterany...jesli chcesz znac ten tamat to zapraszam na stronke kolegow z www.lightspeedteam.plOstatni rozdzial to wyscigi maszyn wspolczesnych...o ktorych staram sie pisac na swojej domowej stronce...przy okazji zamieszczam foty z tegorocznych wyscigow '300 zatacek' w Horicach (22-23 maja)wiecej info i zdjec z Horic znajdziecie na stronie www.roadracing.plIMG_9400%201.jpgIMG_0501.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

cathykgb @ 30.06.2010 16:00wybieramy się - ale czy nam to wyjdzie? któż to wie...
Mam nadzieje, ze Polakow bedzie sporo...im wiecej publiki, tym wiecej kasiorki organizatorzy zbiora i beda mogli utrzymac ta impreze w kalndarzu czeskich zawodow drogowych! ('okruh' w Radvanicach odbywa sie od 2007 roku).Sobotnie treningi i niedzielne zawody rozpoczynaja sie o 10 h (niestety nie ma dokladniejszego harmonogramu).Z przejscia granicznego w Chałupkach do Radvanic jest jedyne 17 km (z Cieszyna 30km)Podczas zawodow bedzie mozna zobaczyc nastepujace klasy maszyn:TŘÍDA do 125ccm a 250ccmmotocykly kategorie Sportproduction a Grand prixVOLNÁ TŘÍDA do 600 ccmčtyřtaktní motocykly kategorie Supersport a SuperstockSUPERMONOčtyřtaktní jednoválcové motocykly s objemem motoru do 800ccmKLASIK do 175 ccmKLASIK do 250 ccmKLASIK do 350 ccmKLASIK do 500 ccmKLASIK do 750 ccmzávodní motocykly vyrobené do roku 1972http://www.youtube.com/watch?v=rPjuRoE6qskplanek_maly.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damikss @ 03.07.2010 07:32w kazdym razie 150 kc to 25 zl.gdyby ktos mial jakies sprawdzone info z cena wjazdu.
5 zl robi dla niektorych straszna roznice... Zakup te 200Kc...na bilet starczy...i na dodatkowego beera dla pasazera ...a widok i dzwiek 'fruwajacych' maszyn po drogach publicznych zostana na dlugo w sercu...i bankowo zagniezdza sie w osobistym kalendarzu imprez motocyklowych Niestety na oficjalnej stronie nie ma nic o cenach biletow...ale w Horicach i Terlicku cena byla podobna...wiec dlaczego Radvanice mialyby byc drozsze?!Pogoda na niedziele zapowiada sie przednio ... niech ktos wklei jakies foty jesli wroci z dzisiejszych treningow.http://www.youtube.com/watch?v=txoCl59c8Zk&feature=related kilka migawek z zeszlorocznego wyscigu z nuta Clawfinger 'Do what I say'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem i jedyne co mogę powiedzieć to że jeśli ktoś niebył to może tylko żałować. Atmoswera naprawdę super, mnustwo polaków, można było dosłownie dotknąć i zobaczyć maszyny z bliska. Sam pierwszy raz byłem na tego typu imprezie i na następnej też się pojawię. Jako wieloletni fan rajdów samochodowych mogę powiedzieć że obydwie dyscypliny są tak samo ZAJEB**** :DPozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich, ktorzy wpadli do Radvanic!Przypominam automatycznie o zblizajacym sie Terlickim "Zlatym Kahancu" (21. - 22. 8. 2010) odbywajacym sie niedaleko Radvanic ...czyli najszybszym wyscigu ROAD RACING w Republice Czeskiej!!!Wklejam dwie foty z Radvanic na forum (nie chce aby przegladarki zamulaly forumowiczom) ...reszte znajdziecie na stronce www.roadracing.pldo600%20warmup.jpgDufek%20Lubomir%20%20250ccm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cathykgb @ 06.07.2010 07:2117-18 lipca są jeszcze wyścigi w Opavie ...ale coś sprzeczne informacje na necie odnośnie tego czy się odbędą... Post edytowany: 06.07.2010 07:24
Jesli chodzi o Opave...to strona organizatora nadal nie dziala...a Czesi mowia, ze te wyscigi nie odbeda sie w tym roku...*lub odbeda w innym terminie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej orientuje sie ktos jak przy okazji Terlickich zawodów z noclegami... mnie tam same zawody strasznie jaraja (dzieki za temat - pewnie nigdy bym sie nie dowiedzial że rzut beretem odemnie taki event) ale myśle żeby nakręcić paru znajomych i rozbić kamp gdzies nad jeziorem...albo kwatery - orientuuje się ktoś jak to wygląda przy okazji zawodow....jest mocne obłożenie i trza rezerowoać coś wcześniej czy na miejscu powinno się coś ogarnąć bez problemuz góry dzieki za pomoc. jeśli wybiera się ktoś ze śląska a moja ekipa nie wypali to chetnie się dołącze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obok tego zbiornika wodnego są domki do wynajęcia jest i teren pod namioty kawałek dalej.Musiał byś teraz skoczyć tam i coś zarezerwować.Jeśli coś zarezerwujesz to masz taki plus że do linii startu masz dosłownie kilka kroków.My jedziemy możesz się podpiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.