Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Naklejki


DioboL88

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Pomysł z naklejkami nie jest nowy, ale myślę że jest ciekawą alternatywą do już istniejących.Oczywiście, że naklejka coś kosztuje, bo wydrukować też nie chcę jej za darmo Jestem motocyklistom ogólnopolskim i jestem zalogowany na różne forma, to prawda, i chciałbym poinformować pozostałych motocyklistów o moim pomyśle, czy to grzech?Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poinformuję o pomyśle innych:Na ogólnym forum motocyklowym była w zeszlym roku zbiórka pieniędzy - dobrowolna, każdy dorzucił ile chciał lub mógł. Za zebrane pieniądze drukowano naklejki - po kosztach, dystrybucją zajmowały się osoby chętne i szło to całkiem nieźle, naklejki za darmo były do nabycia w praktycznie wszystkich rejonach kraju - w serwisach i sklepach motocyklowych.Więc proponuję wejść na forum, zainteresować się tematem i trochę się dorzucić, za takie ceny jakie tutaj kolega proponuje - po kosztach i hurtem można wydrukować kilkadziesiąt na prawde dobrej jakości naklejek (moja jeździ ze mną już dwa lata na samochodzie) a potem albo poprosić o przysłanie albo jeszcze lepiej - odebrać sobie w jakimś sklepie/salonie/serwisie i jeszcze z tego wszystkiego mieć satysfakcje, że mijany samochód jedzie z NASZĄ naklejką...Nawet podrzucę odnośnik http://forum.motocyklistow.pl/Motocykle-s-...10-t125251.htmlJak ktoś nie jest zalogowany na tamtym forum to więcej informacji pod tym linkiem: http://www.aftys.yoyo.pl/podstrony/motocyk...20wszedzie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z naklejkami nie jest nowy, ale myślę że jest ciekawą alternatywą do już istniejących.Oczywiście, że naklejka coś kosztuje, bo wydrukować też nie chcę jej za darmo Jestem motocyklistom ogólnopolskim i jestem zalogowany na różne forma, to prawda, i chciałbym poinformować pozostałych motocyklistów o moim pomyśle, czy to grzech?Pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.