Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jak Znaleźć Sponsora Na Wyścigi Na ¼ Mili?


dawid92tg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam do was takie pytanie jak znaleźć sponsora na wyścigi na ¼ mili(ponieważ z dotychczasowym sponsorem skończyła się umowa i nie przedłużył jej na sezon 2010) Dobru mój przyjaciel prosił aby taki temat tutaj umieścić ponieważ on nie posiada konta na tym forum a bardzo mu zależy aby znaleźć sponsora ponieważ ma rewelacyjne osiągi (w tym sezonie w 4 wyścigach organizowanych przez Gecko zdobył 4 razy 1miejsce w klasie moto oraz puchar polski) Proszę o pomoc

jakby ktoś mógł w jakiś sposób pomóc to proszę pisać [email protected] lub na gg 1573169post-11401-1261338176.jpegpost-11401-1261338461.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega elpablo napisał. Skoro firmy same się nie biją o sponsoring trzeba zasuwać do potencjalnych sponsorów (czyli na pewno nie np. gabinety ginekologiczne). Kiedyś załatwiałem sponsoring na juwenalia i jest to ciężka i niewdzięczna robota. Trza mieć tupet i do tego jeszcze więcej tupetu. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem, co to za przedłużona suka obklejona w onyx'a lata po TG.O ile to nie jest jakaś tajemnicą, to jakiego rzędu są to kwoty, jeśli chodzi o jeden sezon na 1/4 ?Może agencje reklamowe byłby zainteresowane taką formą reklamowania się. Cieżka sprawa ogólnie, bo pewnie u większości padnie słowo kryzys Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla czego firmy wcale nie muszą być związane z motoryzacją,byle dobrze sponsorowałyOstatnie firmy Doriana Onyx oraz firma sprzedająca kominki raczej nie miała dużo wspólnego z moto Koszty są bardzo duże więc gorąco zachęcam wszystkich,aby się przyłączyli jak mogą..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kominki TAK, ginekologia NIE tak jak producenci podpasek, szminek, kolorowych wstążeczek i butów do baletu. Ci producenci/ dealerzy wiedzą, że na wyścigach na 1/4 mili nie znajdą odbiorców. Więc szkoda czasu na takie firmy skoro jest masa innych, na które można spożytkować swój czas - jak choćby producenci kominków, prezerwatyw, środków na porost włosów, gier komputerowych czy firm budowalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj coś wiem o szukaniu sponsorów trudna sprawa. Wiele osób nie chce dawać kasy, a najwygodniejszą wymówka teraz jest to, że jest kryzys i każdemu się ciężko wiedzie. Aby pozyskać sponsora musiałbyś mu przedstawić swoją propozycje czytaj:- jak byłby reklamowany - plakaty: w jakim miejscu by wisiał, ulotki rozdawane podczas imprezy jakieś specjalne oznakowanie motora (logo sponsora), reklama w gazecie przy okazji gdzy będzie zmianka o imprezie, na stronach internetowych itp.Najlepiej uderzaj w strone firm co spzrzedają ciuchy motocyklowe np. modeka, części do motocykli np. arrow lub jakaś inna firma itp.Możesz spróbowac jakieś sklepy motocyklowe na Śląsku. Może Booster S.C, właściciel jest spoko i idzie się z nim dogadać przedstawiłbyś to i owo w sensownej formie to być może lub skuterdlaciebie.pl, itp. Do sklepów motocyklowych najlepiej zgłoś się koło marca lub kwietnia bo wtedy zaczyna się ruch w sklepie i jest wiecej kasy. Zima to martwy sezon i każdy mysli jak przetrwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.