Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motor Mi Do Policji Wcielil :->


potfur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A tak czysto teoretycznie, jakby tak kupić np drugą ramę z papierami przełożyć cały osprzęt z tego "powołanego" motocykla na tą nową ramę i zarejestrować na siebie? W razie wojny policja/wojsko mogłoby sobie zająć ten motocykl na który pismo przysłali oczywiście odpłatnie, a że to by była goła rama cóż life is brutal .... tak sobie teoretyzuje ..... chociaż pewnie gołej ramy by nie chcieli bo by powiedzieli ze nudystów nie wcielają do policji/woja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham Polskę za te absurdy Tylko czekać jak zobaczymy twojego sprzęta w Afganistanie Idealny do jazdy po piachu, cichy, zwrotny i jest gdzie lufę czołgową zamontować Taliby na jego widok zaraz się poddadząPowinineś być dumny i koniecznie jechać do serwisu żeby był tip top w razie powołania do służby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie myśli mi się nasuwają...Może to zemsta za blokowanie autostrady?A co w sytuacji, gdy nakażą dostarczenie pojazdu na ćwiczenia, a moto akurat będzie zepsute? Np ktoś ukradnie gaźniki i trzeba czekać 3 tygodnie na nowe?A co jak moto się uszkodzi w trakcie ćwiczeń? Można wtedy naprawić w autoryzowanym serwisie i wysłać zabójczy rachunek do Prezydenta Miasta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto to pół biedy mnie ostatnio wcielili do obrony kopalni na wypadek wojny . Musiałem sie zgłosic do referatu wojskowego i podpisac odpowiednią liste .ps myslałem ze referaty wojskowe skonczyły sie na kopalniach wraz z koncem reklamowania pracowników przed wojem a mnie juz nie reklamowali bo nie byłem po górniczówie i szedłem w 1990do woja mimo ze rok juz na dole pracowałem , zresztą z powodu woja z polmozbytu uciekłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto to pół biedy mnie ostatnio wcielili do obrony kopalni na wypadek wojny . Musiałem sie zgłosic do referatu wojskowego i podpisac odpowiednią liste .ps myslałem ze referaty wojskowe skonczyły sie na kopalniach wraz z koncem reklamowania pracowników przed wojem a mnie juz nie reklamowali bo nie byłem po górniczówie i szedłem w 1990do woja mimo ze rok juz na dole pracowałem , zresztą z powodu woja z polmozbytu uciekłem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno im się musi w papierach zgadzać ilość zewidencjonowanych pojazdów.Złożylem dziś oświadczenie w urzędzie, że motocykl jest z 86. roku, że części zamiennych nie produkują od wielu lat, że trzeba sprowadzać ze stanów, a i tam bardzo o nie ciężko. Zobaczymy, co z tym zrobią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.W tv kilka lat temu był reportaż o podobnym zdarzeniu.Wojsko pożyczyło sobie ciężarówkę na ćwiczenia i owszem oddali ale w stanie na złom.Facet tym samochodem zarabiał na życie.Biurokraci żyją po prostu w innym wymiarze niż my.A tak w ogóle to strach się bać.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.