Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sezon Sie Konczy...:(


DioboL88

Rekomendowane odpowiedzi

pogoda coraz gorsza zimniej i sezon poleku dobiega konca wiadomo wytrwali jezdza prawie caly roka ale... mozna by bylo go poleku podsumowac kto wiela km nawinoł kaj byl co zwiedzil jakie go nieprzyjemne niespodzianki spodkaly...zeczy i meijscda ktore najlepij obijac szerokim lukiem abo zaczecic do zwiedzenia ich ?? itp pisac co kto chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pogoda coraz gorsza zimniej i sezon poleku dobiega konca wiadomo wytrwali jezdza prawie caly roka ale... mozna by bylo go poleku podsumowac kto wiela km nawinoł kaj byl co zwiedzil jakie go nieprzyjemne niespodzianki spodkaly...zeczy i meijscda ktore najlepij obijac szerokim lukiem abo zaczecic do zwiedzenia ich ?? itp pisac co kto chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu o tej porze to ja dopiero zaczynalem. Natrzaskalem blisko 5tys km do konca 08. W tym sezonie mam niecale 13 tys. Najdluzszy dystans - ok 910 km w drodze nad morze przez Niemcy (11h).Sezon trwa a poki lodu nie ma to mozna jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukces - prawko na moto jeśli można zdanie tego egzaminu nazwać sukcesem .Przejechane mało, bo około 3-4 tysięcyNajdłuższa wycieczka: Sosnowiec-Zakopane i kilka okolicznych wiosek (497 km)Najprzyjemniejsza rzecz: posmakowanie czym tak naprawdę jest jazda na motocykluNajgorsza: gleba podczas ostatniej wycieczki pod Warszawę Ogólnie to ten rok był dla mnie o tyle fajny, że kupiłem własnego sprzęta, który bardzo mi się podoba, udało mi się chyba w miarę ogarnąć z czym to się je no i jak napisałem wyżej - samemu zobaczyć jak to jest "jeździć na motocyklu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście dopiero powoli rozpoczynam swoją przygodę(na całe życie) z motocyklami ale nie jest tak źle ;) a co do sezonu zaliczony wypad do chudowa, 2 bajzle, zdane prawko i oczywiście zaliczyłam już swoją pierwszą glebę a do przyszłego sezonu mam nadzieję, że już będę mieć swój sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyoszczędziłem w zimie, kupiłem erefe jako pierwsze poważniejsze moto po WSK, Cezecie i etli 250.Zmobilizowałem się, zapisałem się na kurs i zdałem A za 1 razem (wcześniej już 2 razy robiłem kurs na A ale ani razu nie podszedłem do egzaminu).W tym sezonie zrobiłem jakieś 5000 km. Najdłuższa wycieczka - 480 km na raz po Jurze i okolicach.Po tym sezonie wiem jednak że chce moją erefe sprzedać i kupić SV1000. I to się ziści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda coraz gorsza zimniej i sezon poleku dobiega konca wiadomo wytrwali jezdza prawie caly roka ale... mozna by bylo go poleku podsumowac kto wiela km nawinoł kaj byl co zwiedzil jakie go nieprzyjemne niespodzianki spodkaly...zeczy i meijscda ktore najlepij obijac szerokim lukiem abo zaczecic do zwiedzenia ich ?? itp pisac co kto chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym sezonie nawiniete swoim motocyklem ok 20,000 km... dodatkowo innymi ponad 7 tys km. (R1, CBR 1000RR, Speed Triple, Sprint ST, Tiger FJR, MT-01, DRZ SM, LC420 SM, Duke990 i inne)DRZ ok 20 motogodzin w terenieZ dalszych wypraw to swoim objechalem:Niemcy, Austria, Szwajcaria, Francja (Lazurowe), Monako, Andora(pireneje), Hiszpania, Ibiza, Maroko, Cale wybrzeze Hiszpanskie, Francja (winnice w okolicy Montpellier), Alpy Francusko Wloskie, Cale Wlochy, Wenecja, Austria, Slowacja, Czechy, Polska Wszystko w 21 dni i jakies 10,000 km.Najdluzszy dystans w ciagu dnia to 1200 km.Ogolnie to majówka w bieszczadach, kilka razy w Wawie, mnostwo razy w Czechach i Slowacji.Innymi motocyklami głównie po Wawie i północnej Polsce (3miasto, Poznan, Bydgoszcz, Olsztyn).Sezonu nie mam zamiaru kończyć, bo dopóki nie będzie 2 metrowych zasp śniegu i lodu to śmigam w terenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, piszcie że robicie od 300 do 1500 km rocznie bo później będziecie musieli liczniki przed wystawieniem na allegro cofać. Zawsze można przekręcić licznik, kochałem przekręcanie liczników na Pegazusie i strzelance do kaczek lub lotek.U mnie ok. 9 tys. km GS-emi ok. 350 km Sevenką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sezon jeszcze z tydzień potrwa nie dłużej. Bilans kilometry Kawasaki ER 6 N 6000km Najdłuższy dystans Połomia - Mrągowo - Połomia 1200 km. Na początku września wymiana na VFR przejechane 1900km najdłuższa trasa Ostróda - Połomia ok 700 km. Jedna gleba na parkingu VFR a tak poza tym to sezon piękny. W sumie to mój pierwszy sezon który udało mi się przejeździc cały rok bez wypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sezon dla mnie był trochę pomigany ale za to urozmaicony w sumie nakręciłem ok 4,5tyś na trzech motorach.Zacząłem stosunkowo póżno bo 17-go kwietnia na wypożyczonym Fazerze na którym nakręciłem do początku lipca 2 tyś póżniej odbiór mojej EN-ki z remontu nakręcone tylko 200 km bo stwierdziłem że ten klimat już nie dla mnie więc sprzedaż i 30-go czerwca zakup Triumpha Sprintana którym do teraz nakręciłem ponad 2,5 tyśTrasy raczej nie dalekie raz w Czechach i ich świetne winkle zaliczona Cz-wa ,Góra Św Anny w sierpniu a tak poza tym trasy do 200km tam i z powrotem Reasumując uważam sezon za dość udany bo przede wszystkim bez wypadkowy i oby tak dalej no i myślę jeszcze cosik pośmigać w ty roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera 20000 km? więc ja tez mam za blisko do roboty, poza tym często musze brać cięższe sprzęty, więc jak przejechałem 4000 to będzie max... z fajnych rzeczy to zmieniłem moto z młodego na stare, ale ostatnio stoi w garażu, bo nie potrafię gaźników wyregulować i czekam na pomoc, pewno jeszcze pojeżdżę..... zwiedziłem kolejny raz Austrię, Słowenię i Chorwację, ale puszką bo 4 osoby jednym moto nie objadą ;-)....do plusów zaliczę tez następny przezyty bez gleby i poważnych historii sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.