Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pozdrowienia Na Drodze - Jakie Gesty ?


gregor2105

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazlem taki temat na innym forum i myśle że jest ciekawy i wart kilku waszych opini .Przed Wielkim BUmmm!!!! zapewne był tu gdzieś już wałkowany ale na wstępie Sezonu 2009 Chyba warto wymienic się kilkoma "sposobami" jak się pozdrawiamy .Gestów z tego co wiem jest kilka a opini na to tyle ilu Motocyklistów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Hmmmm Nie wiem jak motocykliści... Bo jestem świerzak w tym temacie ale...W puszce jak jadę to czasem inni kierowcy pozdrawiają mnie w taki sposób, że klupią się w czoło serdecznym palcem lub wykonują dziwnych ruch przy skroniach. Natomiast ja odpowiadam rówież palcem ino trocha innym.Bywa też że trąbią, mrugają światłami itp. Ale ja zawsze odpowiadam tak samo. Na moto będę musiał nabrać innych nawyków bo nie potrafię takich żeczy co puszką więc raczej będzie fuuul kultur i w sumie też interesują mnie pozdrowienia motocyklistów :-))Chętnie bym podłączył pod ten temat również info o przesądach motocyklistów np. Nie wchodzi się na moto z prawej strony itd itp PSKaj te słońce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest czas, cała lewa w górze . nie ma czasu - same palce, kiwnięcie głową. Ale co jak co, bardzo frustrujące jest jak sie machnie komuś, a ten zlewka:/ no aż się ma czasem ochotę zawrócić za takim i.... właśnie i co byście takiemu zrobili? co nie odmachnie. (pomijając fakt, że mógł nie widzieć, choć i to jest spekulanckie) wydaje mi się, że poprzez pozdrowienie można w jakiś sposób odseparować motocyklistów, od użytkowników motocykli. Ale tylko po części, bo zawsze jest ale....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.