Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szlag Mnie Trafi !


MADBALL

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 10 letni samochód. Jakiś czas temu parkowałem go gdzieś w sosnowcu i jakiś ****el porysował mi cały bok, kluczem albo czymś podobnym. Jakoś to przeżyłem, ogólnie lakier jest cały porysowany bo sporo jeżdzę w terenie. Ostatnio wróciłem z miasta (mieszkam w Wodzisławiu Śl) patrzę a tu drugi bok porysowany. Myślałem że mnie rozerwie ze złości. Co za ludzie robią takie rzeczy? Jak trafię kiedyś s****la który rysuje czyjeś auto to utłukę, a jak to będzie jakiś gówniarz to też będzie miał przejebane. Tyle w temacie./ Na forum nie używamy wulgaryzmów! /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MADBALL uważnie dobieraj miejsce parkowania i czasami wróć się do samochodu (niby po zapomnianą rzecz). Obserwuj kto się koło samochodu znajduje (bramy,bary, podwórka).I pamiętaj złapiesz takiego , dasz po ryju a on się rozedrze jak niemowlę i narobi rabanu że jest ofiarą.Potraktuj takiego krótko i dosadnie (metody wg uznania) Wg mnie to plaga wielkomiejskiej nudy i anonimowości. Jak się da to trza to tępić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko "za granicą" takie akcje. Np. w Chorzowie jak nie znajdziesz cegłówki w samochodzie (która oczywiście "weszła" przez szybę), to samochód bez lusterka zastaniesz. Innym razem rysy na lakierze. Jeszcze tylko po masce nam nie skakali (za to sąsiadowi tak ). Nawet nie patrzą co na tablicach: SH, SK - żadnym pojazdem "nie gardzą" Sam nie mam, to innemu rozwalę - straszne czasy nastały...Pozdrawiam, Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rozwiązaniem tego problemu w dzisiejszym miastowym ścisku jest:- MPK- rower- stary gruchot, którego nie szkoda i nie kłuje w oczy- stanąc na wysokości "posiadania czterek kółek" i mieć po prsotu na nie garaż.Jak ktoś koniecznie musi mieć auto, którym dojeżdża 5 km w jedną stronę i trzyma je na parkingu to trudno, chyba taki dzisiejszy świat wielkiej płyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.