Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Sposób Na Kradzieże

Recommended Posts

Sami dobrze wiecie że ostatnio motocykle kradną napalone łebki, pojeżdża i rzucą do rowu.Mnie w zasadzie nie zaciekawiło samo to urządzenie ale to że jego reklama była na o2 na dupnym bannerze. Pewnie strona geo2 jest powiązana z o2 ale pomimo tej nagonki na motocyklistów, tych kontrowersji wokół motocykla widniał sobie napis : "Chroń swój motocykl"Przez 5 minut poczułem się jak w cywilizowanym kraju PS Na allegro są specjalne telefony po 150zł z mozliwością wyszukania itp

Pomoże. Częściowo. Jak goście zapakują moto do Żuka to urządzenie straci sygnał i przestanie się namierzać. Na serwerze urządzonko zapisze trasę przejazdu motocykla, ale trasa urwie się w miejscu zapakowania go do auta, a to przecież w miejscu stać nie będzie.Dla mnie zbędny gadżet imho. Niemniej jednak jakbym kupował Goldwinga za 100.000 pln, to zaryzykowałbym zakup takiej puszeczki.

ale jak go wyjmą z tego żuka bo raczej w nim go trzymać nie będą to znowu urzadzenie zlapie sygnal. Jesli go najpierw zgubi. Czyli GPS samochodowy tez powinien zgubic sygnał jesli go włozymy do samochodu ? bo to raczej na tej samej zasadzie działa.

No tak, na tej samej . Tylko, że GPSa samochodowego nie wsadzasz do bagażnika, tylko montujesz na szybie i nie ma on specjalnego problemu ze złapaniem sygnałów z satelit ;) .Ale z tym powrotem sygnału jak moto zostanie wyjęte z Żuka to trafna uwaga.

ale jak go wyjmą z tego żuka bo raczej w nim go trzymać nie będą to znowu urzadzenie zlapie sygnal. Jesli go najpierw zgubi. Czyli GPS samochodowy tez powinien zgubic sygnał jesli go włozymy do samochodu ? bo to raczej na tej samej zasadzie działa.

Jakoś około 20 sekundy jest pokazany moto w pewnego rodzaju klatce, nie wiem czy jest na smyczy, ale bude ma niezłą, a złodziej po motor raczej nie przychodzi z kontówką? Widze, że koło jest umiejscowione w czyms w rodzaju stojaku, dosc ciekawa konstrukcja. Tylko pytanie, czy jest to rodzaj zabezpieczenia, czy fantazja wlasciciela. Anyway, w polaczeniu z takim gpsem mozna by sie zastanawiac nad b-kingiem... czy cos