Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Policjant Z Wałeckiej Drogówki Bogiem! O Co Chodzi I Dlaczego?


krzyh1

Rekomendowane odpowiedzi

Nic Ci nie zrobi bo jest po fakcie, on powinien Cie zatrzymac w momencie kiedy jechałes bo tak czy siak jest po ptokach, szedłes sobie a nie jechałes to tak samo jest jak ktos niema prawka i zostanie dybnięty na stacji przy tankowaniu CHŁOPAKI NIE NABIERAJCIE SIE NA TO!jezeli wasze moto stoi to nic nie płacicie, bo stoicie nie jedziecie!A prawko jest do kierowania pojazdem potrzebne nie do postoju!!mogliście przypchac maszyne a nawet jak silnik jest ciepły to wam gosc nie udowodni że jechaliście bo mógł jechac kolega etc!. Ze stacji możecie motocykl pchać.Tak samo jest z tym co Cie spotkało, nie złapał Cie na goracym uczynku to raz a 2chyba trzeba komus udowodnic wine bo idąc ty mtropem każdego z nas by każdy glina ujaił pryzjeżdzjaac i mówiac że zrobiłem przed chwila to czy tamto, takiej paranoi niemoże być!Także spij spokojnie, taki oabsurd jaki Cie dosięgnał niemoże miec miejsca i racji bytu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie walczył, bo za 2 dni przyjada po ciebie z prewencja powiedza ci ze pobiles kogos wczoraj w nocy, wsadza na 24, po czym 3 miesiace sankcji i w koncu zostaniesz uniewinniony ale co z tego jak masz 3 miechy (sezon) w dupe.To co napisałem to nie moje wymysły tylko faktyczna historia ktora zdarzyla mi sie jakies 2 lata temu, wiec psy mają wiele możliwości odwdzięczenia sie za skargi itp..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A napisz nam kolego krzych1, czy czasem ty mu nie zalazłeś w przeszłości jakimś niestosownym zachowaniem lub wypowiedzią za skórę? Skoro przy raptem kilku kontrolach uparł się na Ciebie i nawet pamięta z nazwiska? Nie do końca wierzę, że jesteś bez winy. Uświadom mnie proszę, że się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A napisz nam kolego krzych1, czy czasem ty mu nie zalazłeś w przeszłości jakimś niestosownym zachowaniem lub wypowiedzią za skórę? Skoro przy raptem kilku kontrolach uparł się na Ciebie i nawet pamięta z nazwiska? Nie do końca wierzę, że jesteś bez winy. Uświadom mnie proszę, że się mylę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A napisz nam kolego krzych1, czy czasem ty mu nie zalazłeś w przeszłości jakimś niestosownym zachowaniem lub wypowiedzią za skórę? Skoro przy raptem kilku kontrolach uparł się na Ciebie i nawet pamięta z nazwiska? Nie ważne jest to co zrobił lub zachował sie w przeszłości, natomiast ważne jest to, że w/g relacji ''krzyh1'' glina zachował sie źle w danej sytuacji i powinien być za to udupiony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedz na taki sam post z innego forum (http://blueknights.pl - Motocyklowy Klub Stróżów Prawa - fajne chłopaki ) jak napisałem tutaj i taką dostałem odpowiedź - co wy na to ? "Hi, zachowanie tego policjanta wykracza poza reguly nalezytego zachowania sie funkcjonariusza. Skarga do Komendanta jest jak najbardziej wlasciwa, nalezy dodatkowo zadac konfrontacji i wyjasnienia sprawy przez wydzial wewnetrzny. Dzialania trzeba podjac zdecydowanie i szybko. W razie skierowania sprawy do sadu grodzkiego nalezy podeprzec sie zlozona skarga i wnosic o zawieszenie postepowania do czasu rozstrzygniecia sprawy przez ww. wydzial wewnetrzny. W odpowiedzi na nakaz karny wskazac nalezy okolicznosci i swiadkow zdarzenia. Teraz prywatnie, moze ten M. jest ciezko skazany na p. Anete... Zazdrosc, chec zemsty z wykorzystaniem stanowiska sluzbowego... Roznie bywa, zarzadal bym rozmowy z tym funkcjonariuszem w obecnosci komendanta komendy i naczelnika wydzialu ruchu drogowego. Nadto zawsze mozna skierowac prywatny akt oskarzenia do wlasciwego miejscowo Sadu Rejonowego, Wydzial Karny, nie zawiadomienie o popelnieniu przestepstwa, bo prokuratura to najczesciej umarza... Zazalenie na takie postanowienie tez jest rozstrzygane negatywnie dla skarzacego, realia polskiego kraju i narodu... Jednym sie nie chce, inni maja to w d... Jesli bede mogl jakos pomoc pisz, co bede wiedzial podpowiem, ale w dzialaniach musisz byc konsekwentny i zdecydowany. Zatrzymanie po fakcie to tylko domniemania, ktore dla swojego bytu prawnego nalezy udowodnic, dalej patrz art. 17 kpk, oraz kolejne- okolicznosci nie dajace sie udowodnic nalezy rozstrzygac na korzyc podejrzanego. zanim wniosek skieruja do Sadu, trzeba podzialac, zeby M. skulil ogonek..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam nadzieje kolego ze wyjdziesz na swoje, z tego co piszesz to to naprawde musi byc kawał skurwy**na. To co piszesz moze sie tez okazac pomocne dla wielu innych osób, bo nie wszysycy tak bardzo by tak z tym sobie poradzili, zostali by pokrzywdzeni, a na pewno jest wiecej takich sytuacji jak Twoja. Ja nigdy nie trafilem na sumiennego policjanta, za kazdym razem na h*ja który próbowal jak najbardziej mnie udu*ic. Moze nie mialem takich sytuacji ale próbowano mi narzucać inne, jednak udawalo mi sie "wybronić" od wiekszosci z dupy wzietych rzeczy. Nie wszyscy są tacy i wiele osób uzna pewnie wyzszosc "słuzb prawa" na ich korzysc. Nie popieram tego jak jeden probi problemy innym, zawsze jestem zdania: "nie czyn innym tego co tobie nie miłe" jednak niektórym ludziom szkodzenie innym sprawia niestety przyjemność... Mam nadzieje ze ten glinarz odczuje powazne konsekwencje swoich przekretów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to napisales ze ci zle i szaro a nie zarzadales zadnej sadysfakcji.Ja wnioskowalbym o wstrzecie postepowania dyscyplinarnego za nekanie i dyskryminacje mnie jako uzytkownika motocykla. Jakby mialo z tego nic nie byc to przypomnij sobie nagle ze policjant na chodniku zarzadal od ciebie lapowki a kolezanka "z chodnika" moze to potwierdzic. Pisze to pol zartem ale nie ma ludzi niezniszczalnych a za whoysto odplaca sie whoystwem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.