Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dojazd Motocyklem Do Pracy


RobertC

Rekomendowane odpowiedzi

Pogoda to nie problem, jak ma się porządne ciuchy. Laptop + śniadanie też nie - woziłem w plecaku. Gorzej, jak trzeba prócz tego przewieźć jakieś ciuchy - zaczyna brakować miejsca w plecaku. Kufer centralny nie jest IMO najlepszym rozwiązaniem (nie wiem czemu, po prostu nie lubię), sakwy też - ktoś może sprzątnąć jak moto stoi przed pracą. Dlatego następne moje moto będzie miało od razu kufry boczne Najgorsze jest przebieranie w pracy. Koszula w plecaku się zawsze wygniecie. A buty motocyklowe, kurtka, spodnie i kask zajmują w sumie mnóstwo miejsca Dlatego szybko zrezygnowałem na rzecz samochodu (a chwilowo to w ogóle bez pracy jestem). Moto tylko do weekendowych przejażdżek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam najbardziej wkurza ubieranie się na dojazd do pracy rano, podczas gdy można by sobie trochę dłużej pospać . Dobrze że nie pracuję pod krawatem, wtedy ciężko by było jakoś sensownie poskładać wszystkie rzeczy bez kufrów.Pogoda nie problem, no chyba, że tak jak ostatnio, grad zacznie padać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami dojeżdżam na moto na uczelnie czyli niema możliwości się przebrać, cza z sobą taszczyć wszystkie graty i jak jest ciepło to się prażyć. Robote mam w weekendy, tutaj nie jest problem zapakowania się, ani pogody czy przebrania - kasa na paliwo jak jadę sam na moto a jak autem to jest nas pięciu czyli różnica jest pieronowo. Cza to jakoś pogodzić i na moto do roboty śmigam co jakiś czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda nie problem, a rosa to przyjemność dla komandosa A co do przebierania się w pracy to jakoś nie odczuwam tego dyskomfortu bo i tak i tak muszę się przebierać a czy zmienię kurtkę motocyklową czy jakiś sweterek to już nie problem , a w miejscu pracy też mam jeszcze możliwość garażowania mojej Suzi. Dlatego jak najbardziej preferuje podróż motocyklem do pracy. A w myśl reklamy MasterCard za wszystko zapłacisz kartą MasterCard a miny ludzi stojących w korkach są bezcenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie denerwuje ino to że w kurtce raczej ciężko jest wrócić z roboty, bo mom wtedy fest przepoconego i brudnego arbaita , a plecak zapchany innymi potrzebnymirzeczami, no ale robota na świeżym powietrzu jest więc cza harować puki sie do

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat pracuję na zmiany i jak mam rano się extra ubierać na moto i dymać do garażu to ze względu na "ciężkie wstawanie" wolę wskoczyć do puszki i po robocie na spokojnie sobie gdzieś wyskoczyć...... ale jak jadę na II lub III zmianę to najbardziej może mnie wkurzać pogoda bo w pracy i tak się przebieram więc z mojego punktu widzenia to pogoda. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.