Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jak Nazwałeś Swój Motocykl


MISIEK CBR

Rekomendowane odpowiedzi

Hę..? :blink:  Żeby rozgraniczyć motongi np kiedy żonka pyta czym jadę do roboty mówię fazerkiem lub R jedynką albo ścigiem. Motocykl to nie człowiek aby mu nadawać imię. Poza tym jak można klamota którego się ochrzciło np sprzedać? Wszak przyjaciół się nie sprzedaje, a co jeśli rozbijemy moto? Będziemy nosić żałobę?...Maszyna to jednak maszyna... :ph34r:

Jakbyś oglądał "Czerwonego Karła" to wiedziałbyś, że nadając maszynom imiona sprawiamy, że są wydajniejsze i lepiej pracują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ignorancję i fakt że dostrzegam złośliwość rzeczy martwych a nie potrafię dostrzec że być może mają duszę. Z motocyklami postępuję podobnie jak ze zwierzętami które hodowałem w kiedyś prowadzonym gospodarstwie. Wiedziałem że pojawiają się i z czasem muszą zniknąć, Dbałem o nie jak umiałem najlepiej ale unikałem nadawania imion bo to sprawiało zawsze że się do nich przywiązywałem i że było mi ciężko ich się później pozbyć lub zjeść. Motocykl to rzecz nabyta, kolejny z wielu przedmiotów jakimi się otaczamy w naszym życiu. Jeśli zyska imię, indywidualność, stanie się automatycznie kimś bliskim jak członek rodziny. Więc  jak tu później go sprzedać czy zmienić na lepszy model? Po swojemu darzę uczuciem każdą z posiadanych maszyn, ale jeśli mam je kiedyś zmienić czy też mogę kiedyś rozbić to lepiej jeśli pozostaną dla mnie tylko nazwą modelu czy producenta... :)  :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja nazywalam: FZR - FZR, Pegaso - Pegaso a teraz na Brutala nieczekanie mowie Brutal.

Jestem i bylam do nich uczuciowa przywiazana, ale nie jestem takim romantykiem, zeby nadawac im imiona  :)

 

 

gisele (czyt. żizel). i sam nie wiem czemu. na kosiarke do trawy mowie cindy.

 

 Padlam  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.