Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Ex-u82

Użytkownicy
 • Posts

  1
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Ex-u82

 1. Z góry dziękuję za propozycję "dopieszczania" mojej Virażki Mam nadzieję, że propozycja nie kończy się tylko na początku sezonu i będę mógł skorzystać z Twojego doświadczenia w razie problemów?
 2. R.I.P. Mistrzu... Odszedł młody facet, a zabrała go choroba tak często bagatelizowana i wyśmiewana przez nieznających tematu 😔
 3. Dobrze prawisz Kolego Taurus. Ja może źle się wyraziłem z tym napaleniem . Jak już wcześniej wspominałem mam bardzo małe doświadczenie i duży szacunek do maszyny którą dosiadam. O jakichkolwiek galopach nawet nie myślę. Miałem bardziej na myśli to cudowne uczucie które towarzyszy każdemu kto nabędzie uprawnienia, a jeszcze ma szczęście i kupi motocykl, którym może wyruszyć na przejażdżkę. To uczucie ma chyba każdy "nowy", Ty pewnie też go kiedyś doświadczyłeś Dziękuję za dobre rady i pozdrawiam serdecznie!
 4. Dziękuję wszystkim z przywitanie i życzenia. Odliczam dni do rozpoczęcia sezonu i z chęcią zajrzę na forum w poszukiwaniu wspólnych wycieczek, a i zlotu na dwóch kółkach nie wykluczam.... dotąd bywałem tylko autem jako "wóz zaopatrzeniowy" 😜. Niestety moi znajomi posiadający motocykle mieszkają na tyle daleko, że w zasadzie wspólne wycieczki są niemożliwe. Dlatego też zapisałem się tutaj, do Was. Z góry przepraszam za ton wypowiedzi ale jestem strasznie napalony na jazdę motocyklem 🏍️ Nie mogę odżałować że zacząłem tak późno skoro daje mi to tyle frajdy.
 5. Cześć. Od poprzedniego sezonu (września) jestem szczęśliwym i dumnym posiadaczem kat. A i motocykla Yamaha XV750 Virago. Na razie poznaję swoje możliwości i jeżdżę mocno zachowawczo. Z czasem jak nabiorę większej odwagi i przestanę jeździć wokół komina, z chęcią wybiorę się z pasjonatami na ciut dalsze wojaże. Szukam wśród Was kogoś, z kim będę mógł wybrać się na niedzielną wycieczkę za miasto a widzę na forum, że takich tutaj nie brakuje 🙂 Serdecznie pozdrawiam z Mysłowic. Marcin
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.