Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

kucober

Użytkownicy
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About kucober

 • Rank
  Podglądacz

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Tychy
 1. kucober

  Cześć

  ja mam (odpukać) dobre wspomnienia posiadając BMW. Natomiast kupiłem go ze stosunkowo małym przebiegiem i pewną historią dodatkowo rygorystycznie trzymam się wymiany oleju co 10k km. Dodatkowo nie katuję go.
 2. Żeby nie zostawić głupiego poprzedniego komentarza, opiszę coś co czytałem kiedyś w jednej z powieści Toma Clancy. Opisywał jak przygotowano zamach na kogoś ważnego (wymyślona historia). Specjalnie uszkodzono światła stop. W efekcie gdy konwój nabrał prędkości i musiał zahamować, samochody wpadły na ich tył bo nie zdążyły się zatrzymać - nie zauważyły hamowania. Może użyć tego pomysłu?
 3. kucober

  Cześć

  Dzięki. Mam go na liście do przymiarki, zaraz obok BMW G 310 GS i KTM 390 Adventure. Niestety problem z KTM jest taki, że ciężko znaleźć jakiś używany a BMW z jakiegoś powodu ma złą reputację. Mój samochód to BMW i też już się nasłuchałem dużo od różnych osób
 4. Jestem tu nowy ale nie mogłem się powstrzymać. Mam świetny scenariusz na kryminał: Kobieta w ramach zemsty na partnerze, szuka na forum internetowym sposobu aby upozorować wypadek związany z jego motocyklem. Wszystko to robi pod przykrywką pisania scenariusza i szukania pomysłów. Niestety prawda wychodzi na jaw gdy ktoś powiązał prawdziwe wydarzenia z wpisem na forum. Taki żarcik. Niestety merytorycznie nie pomogę.
 5. kucober

  Cześć

  Cześć Chciałem się przywitać (jak nakazuje dobre wychowanie i regulamin tego forum :)). Jestem początkującym motocyklistą w wieku, który powoli sugeruje, że wchodzę w kryzys wieku średniego. Właśnie kończę prawo jazdy kat. A i rozglądam się za pierwszym motocyklem. Idę w kierunku jazdy turystycznej i trochę enduro (motocykle typu adventure). Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.