Jump to content

Wilk1969

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Wilk1969

 • Rank
  Podglądacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rumunia jest jeszcze ok ale Albania tam tylko gs lub afrika byłem tam 8 dni. A korsyka piękne drogi piękne klimaty po prostu chce się wracać i wracam teraz na dłużej. Mam pytanko Panowie a ktoś był w Grecji moto bo jadę na 12 dni w kwietniu i tak naprawdę nie wiem czego tam się spodziewać.? Stąd faza nie mogę jechać na początku czerwca. Korsyka jest drugim wyjazdem ale nie priorytetem.
 2. Cześć na Rumuni byłem w zeszłym roku jak i Albanii zależy czym jedziesz afrika gs to ok reszta to szkoda moto jedna ma już zniszczona nawierzchnie chyba trasnogarska.
 3. Jak nie to polaczyc korsyke z sardynia tak ludzie robia
 4. Masz juz prom kupiony ?
 5. Cześć o Sardynii czytałem że mało ciekawa mój poprzedni właściciel bmw tam był też tak mówił. Na Korsyce też już byłem ale teraz chce więcej zwiedzić i wybrzeżem zaczynam od basti na północ gdzie mało kto jeździ i przy samym wybrzeżu do benefico przez wzgorze latarnikow park żółwi a srodkiem do basti
 6. Witam szukam chętnych na wypad na Korsykę od 11.06 do 21.06 wszystko mam policzone jak i znam ceny za prom noclegi przygotowany program gdzie co warto zrobić. Wersja dla nas co pokonywanie km nie stanowi problemów( dni tranzytowe po 700km) 6 pełnych dni na Korsyce.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.