Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Wilk1969

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Wilk1969

 • Rank
  Podglądacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam co z tą Słowenią aktualne ??? pozdrawiam Paweł
 2. Koleżanki i koledzy z przykrością muszę oznajmić że Korsykę już zamknąłem!!
 3. to masz do mnie email [email protected] przedstawię koszty mamy już Policzne.
 4. Cześć mam już kolegę co jedzie i tak wyjazd z Polski Katowice 7-8 rano lecimy do polskiego pensjonatu w Fusch imbachorn tam nocleg z obiadem.. Rano startujemy przez glossa (jeśli będzie ładna pogoda) do livorno nocleg przy porcie. Następnego dnia 8 rano prom do bastii. po 4,5 godzinach z Bastii wyjazd na PN do najdalszego pięknego miasteczka i wybrzeżem do calvi. W Calvi powinnismy być koło 18-19 zależy od postojów na foto. Następny dzień wolny po takiej jeździe nocleg przy plazy w apartamencie z kuchnią. Nestepny dzień przejazd do Ajacco tu nocleg (3 noce) zwiedzanie Beneffico i latarnia reze
 5. Rumunia jest jeszcze ok ale Albania tam tylko gs lub afrika byłem tam 8 dni. A korsyka piękne drogi piękne klimaty po prostu chce się wracać i wracam teraz na dłużej. Mam pytanko Panowie a ktoś był w Grecji moto bo jadę na 12 dni w kwietniu i tak naprawdę nie wiem czego tam się spodziewać.? Stąd faza nie mogę jechać na początku czerwca. Korsyka jest drugim wyjazdem ale nie priorytetem.
 6. Cześć na Rumuni byłem w zeszłym roku jak i Albanii zależy czym jedziesz afrika gs to ok reszta to szkoda moto jedna ma już zniszczona nawierzchnie chyba trasnogarska.
 7. Jak nie to polaczyc korsyke z sardynia tak ludzie robia
 8. Cześć o Sardynii czytałem że mało ciekawa mój poprzedni właściciel bmw tam był też tak mówił. Na Korsyce też już byłem ale teraz chce więcej zwiedzić i wybrzeżem zaczynam od basti na północ gdzie mało kto jeździ i przy samym wybrzeżu do benefico przez wzgorze latarnikow park żółwi a srodkiem do basti
 9. Witam szukam chętnych na wypad na Korsykę od 11.06 do 21.06 wszystko mam policzone jak i znam ceny za prom noclegi przygotowany program gdzie co warto zrobić. Wersja dla nas co pokonywanie km nie stanowi problemów( dni tranzytowe po 700km) 6 pełnych dni na Korsyce.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.