Jump to content

Nowy212

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Nowy212

 1. Puki słońce świeci moto w ruchu . Szybki wypad na wieczór. Goczałkowice zbiornik, prawie dało się kąpać haha. Sezonu jeszcze nie zamykamy. Pozdro dla jeżdżących.
 2. Fajny wypad, gwóźdź programu albo raczej śruba mniej 😁, ale jak to mówią jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma hahaha. Mam nadzieję że jeszcze w tym sezonie taką przejażdżkę zaliczę.
 3. Cześć. Ciekawość to pierwszy stopień do piekła więc lepiej żebyś miał jakiegoś aniołka który cię pilnuje 😆
 4. Cześć. Bigamista nie bigamista lepiej mieć 2x więcej powodów żeby na przykład w sobotę wstać wcześniej z łóżka.
 5. Witam, mam podobna chorobę co Ty, fajne moto, fajny królik, mam nadzieję że ujeżdżasz tylko moto, a nie królika 😁 bo to już nie śmieszne.
 6. Podobno te silniki są podobne. Porównaj i daj znać czy o to chodziło. Honda Magna VF750C V45 - 1983 - Owner's manual.pdf
 7. Bo to nie takie znów małe moto tylko w papierach 9 kW. Wersja z włoska ze Szwajcarii, z tak zwanym racingowym komputerem ci 572 jak w wersji SP, szybsza prędkość przelotowa około 1,40 zł nie jest straszna dla tego 125
 8. Nazywam się Marcin, mam nadzieję poznać ciekawe osoby na dłuższe wypady i do latania w koło komina :). Przygoda z moto zaczęła się przypadkiem kupiłem okazyjnie youngtimera albo nawet już klasyka w bdb stanie z przebiegiem 8 tys km jako inwestycję i spełnienie dziecięcego pragnienia, ale po pierwszej przejażdżce wciągnęło mnie i nie chce puścić :). Mam Hondę NSR 125 r jc20 z 1992 roku oczywiście w 2T, lekki i całkiem żwawy motocykl. Ogólnie w moich żyłach benzyna zamiast serca turbina , jestem miłośnikiem motoryzacji wszelkiego typu. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.