Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Popeye

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Popeye

 1. No mam nadzieje. Chce zrobić swapa na 1200. Konkretnie jeszcze się nie umówiłem. Dopiero w przyszłym tygodniu bede w pl i bede mógł porozmawiać konkretniej.
 2. Pisałem do Małego Hd. Mechanika mają na urlopie ale jak wróci maja dać mi znać w przyszłym tygodniu w okolicach jakiej kwoty kręciłaby się taka przeróbka. Danvield nie odpisywał ale zadzwoniłem i porozmawiałem. Faktycznie wydaje się mieć sporą. wiedzę w tym temacie. Tak wiec na razie dziękuje za namiary i mam nadzieje ze temat powoli ruszy do przodu.
 3. Witam wszystkich. Może ktoś mi podpowie namiary na kolegę, forumowicza lub warsztat w okolicach Katowic, Dąbrowy Górniczej itp kto zajął by się drobna przeróbką mojego małego Sportstera. Chciałbym go zrobić na bobbera lub takiego "małego agresywnego byczka" jeszcze nie zdecydowałem . Tak wiec kilka przeróbek ,malowanie silnika, kół itp na czarno, może szersze kółko gdyby się dało itd. Myślałem też o swapie na 1200 ale to jeśli pieniążków starczy. Na internecie są strony z niezłymi projektami ale ceny po prostu wyrywają z butów. Ja chcę by ktoś zrobił dla mnie trochę drobnych przeróbek na któr
 4. Popeye

  Witam

  Czesc. Jestem Popeye. Latek juz ponad 40. Przygodę z motocyklem zacząłem od choppera ale zawsze chciałem pojeździć na czymś szybszym. Obecnie jeżdzę CBR 929 ale z powodu kręgosłupa wróciłem do wcześniejszej miłości i do stajni wstawiłem jeszcze małego Harleya Sportstera żeby czasem pojeździć na spacery. Co prawda czasu na jazdę zbyt dużo nie mam ale choćby dla paru krótkich chwil wolności na moto warto je cały rok w garażu trzymać ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.