Jump to content

haidisss

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About haidisss

 • Rank
  Podglądacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki Jest jakaś strona internetowa i oferty Tomka? Za nic nie potrafię znaleźć żadnych informacji. Bartek mechanik nadal tam pracuje?
 2. Cały sprzęt kupuję u nich i jestem mega zadowolony z obsługi i asortymentu.
 3. Czy Tomek jeszcze zajmuje się motocyklami? Próbowałem go znaleźć w internecie ale bez skutku.
 4. Cześć, Po 7 latach chcę wrócić do motocykli. Wcześniejsze doświadczenie to 3 sezony na Hondzie NTV 650 i ok 10 tys przejechanych kilometrów. W międzyczasie okazjonalnie objeżdżałem mniejsze pojemności. Czyli coś tam wiem, coś pamiętam ale bez szaleństwa. Niestety nie mam zbyt dużo czasu więc szukam czegoś do miasta i na krótkie trasy. Budżet ok 16k, rocznik od 2010, pojemność 500+. Jeśli macie jakieś pomysły co kupić, gdzie kupić to bardzo chętnie posłucham. Trzymajcie się.
 5. haidisss

  Cześć!

  Cześć wszystkim, Wracam na dwa koła po 7 latach przerwy. Zaczynałem 10 lat temu na Hondzie NTV 650, która służyła mi przez 3 sezony. Wpadłem na genialny pomysł kupna supermoto, na którego obsługę zupełnie nie mam czasu ani zaplecza. Szukam teraz motocykla do miasta, na krótsze trasy i okazjonalne wypady na tor kartingowy, a supermoto musi znaleźć nowego właściciela. Miło do was wrócić
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.