Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

haidisss

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

haidisss's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dzięki do Danvielda się odezwę.
 2. Raczej rozglądam się za wersją z owiewką, ale jeśli nic nie znajdę to n-ka też wejdzie w grę. Nie chcę tylko malowanego sprzętu. Tak czytałem, że w Mizerowie z motocyklami jest po prostu różnie. Ich SVke już widziałem dłuższy czas temu stąd może być komuś już znana. Na zdjęciach wygląda dobrze ale co ja się tam znam
 3. Cześć, ogromna prośba do was - bardzo was proszę rzućcie okiem na te dwie sztuki Zależy mi oryginalnym lakierowaniu i tutaj wydaje mi się, że jest szansa, że będzie ok - widzę chyba wszystkie naklejki na czaszy i baku. Co do przebiegów - podchodzę do tego jak do wielkiej niewiadomej. Chcę jechać zobaczyć te sprzęty na żywo ale zanim to zrobię chciałbym was zapytać o zdanie. 1. Big Bikes, Gostyń https://www.olx.pl/oferta/suzuki-sv-650-s-CID5-IDAQ7Cu.html Rocznik chyba 2003, a nie 2004. Ze zdjęć widzę jedynie zmienione kierunki, inna szyba, inne mocowanie tablicy, i opony chyba śmietnik. Wydaje mi się, że motocykl długo stoi (nie jestem pewien na 100% ale chyba już go widziałem kiedyś). 2. Sokół, Mizerów https://www.olx.pl/oferta/suzuki-sv-sv-650-super-stan-wtrysk-raty-poz-kat-86-CID5-IDzDci8.html Ten sprzęt długo stoi i chyba jest to jedna z najdroższych dostępnych SVek. Czy jest na forum ktoś kto pomógłby przy oględzinach? Dzięki!
 4. Dzięki Jest jakaś strona internetowa i oferty Tomka? Za nic nie potrafię znaleźć żadnych informacji. Bartek mechanik nadal tam pracuje?
 5. Cały sprzęt kupuję u nich i jestem mega zadowolony z obsługi i asortymentu.
 6. Czy Tomek jeszcze zajmuje się motocyklami? Próbowałem go znaleźć w internecie ale bez skutku.
 7. Cześć, Po 7 latach chcę wrócić do motocykli. Wcześniejsze doświadczenie to 3 sezony na Hondzie NTV 650 i ok 10 tys przejechanych kilometrów. W międzyczasie okazjonalnie objeżdżałem mniejsze pojemności. Czyli coś tam wiem, coś pamiętam ale bez szaleństwa. Niestety nie mam zbyt dużo czasu więc szukam czegoś do miasta i na krótkie trasy. Budżet ok 16k, rocznik od 2010, pojemność 500+. Jeśli macie jakieś pomysły co kupić, gdzie kupić to bardzo chętnie posłucham. Trzymajcie się.
 8. haidisss

  Cześć!

  Cześć wszystkim, Wracam na dwa koła po 7 latach przerwy. Zaczynałem 10 lat temu na Hondzie NTV 650, która służyła mi przez 3 sezony. Wpadłem na genialny pomysł kupna supermoto, na którego obsługę zupełnie nie mam czasu ani zaplecza. Szukam teraz motocykla do miasta, na krótsze trasy i okazjonalne wypady na tor kartingowy, a supermoto musi znaleźć nowego właściciela. Miło do was wrócić
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.