Jump to content

motocyklista81

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About motocyklista81

 • Rank
  Podglądacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzień Dobry Motocykliści, w imieniu organizatorów, Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Ministerstwa Infrastruktury oraz Automobilklubu Polski chcielibyśmy zaprosić na nadchodzący II Motocyklowy Kongres Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, który odbędzie się w sobotę, 11 maja 2019r. na terenie Automobilklubu Polski, w Warszawie przy ul. Powstańców Śląskich 127. Z uwagi na wagę tematów II Motocyklowego Kongresu, a w szczególności wobec wzrastającej liczby wypadków motocyklowych chcielibyśmy poprosić Państwa o udostępnienie na swoich stronach (www/fb/informacji o w/w wydarzeniu. Zapraszamy na nasz II Motocyklowego Kongresu fanpage na FB: www.facebook.com/IImkbrd/ Informacje są aktualizowane sukcesywnie. -------------- Podsumowanie informacji o Kongresie Kongres składał się będzie z dwóch części: *merytorycznej (w godz. 10.00 - 14.00) - w formie debaty. Do wzięcia udziału w tej części niezbędna będzie mailowa rejestracja pod adresem [email protected] oraz * wystawienniczej (w godz. 10.00 - 15.00), której elementami będą m.in; symulator dachowania; symulator jazdy 3D; stoiska wystawiennicze; prezentacja działań edukacyjnych i prewencyjnych partnerów zaangażowanych w BRD oraz jako część specjalna: autobus Narodowego Centrum Krwi, w którym każdy chętny będzie mógł honorowo oddać krew dla motocyklistów. Na tę część zapraszamy motocyklistów na swoich jednośladach oraz wszystkich zainteresowanych. Wstęp wolny.
 2. Dzień Dobry Motocykliści, w imieniu organizatorów, Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Ministerstwa Infrastruktury oraz Automobilklubu Polski chcielibyśmy zaprosić na nadchodzący II Motocyklowy Kongres Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, który odbędzie się w sobotę, 11 maja 2019r. na terenie Automobilklubu Polski, w Warszawie przy ul. Powstańców Śląskich 127. Z uwagi na wagę tematów II Motocyklowego Kongresu, a w szczególności wobec wzrastającej liczby wypadków motocyklowych chcielibyśmy poprosić Państwa o udostępnienie na swoich stronach (www/fb/informacji o w/w wydarzeniu. Zapraszamy na nasz II Motocyklowego Kongresu fanpage na FB: www.facebook.com/IImkbrd/ Informacje są aktualizowane sukcesywnie. -------------- Podsumowanie informacji o Kongresie Kongres składał się będzie z dwóch części: *merytorycznej (w godz. 10.00 - 14.00) - w formie debaty. Do wzięcia udziału w tej części niezbędna będzie mailowa rejestracja pod adresem [email protected] oraz * wystawienniczej (w godz. 10.00 - 15.00), której elementami będą m.in; symulator dachowania; symulator jazdy 3D; stoiska wystawiennicze; prezentacja działań edukacyjnych i prewencyjnych partnerów zaangażowanych w BRD oraz jako część specjalna: autobus Narodowego Centrum Krwi, w którym każdy chętny będzie mógł honorowo oddać krew dla motocyklistów. Na tę część zapraszamy motocyklistów na swoich jednośladach oraz wszystkich zainteresowanych. Wstęp wolny.
 3. Dzień Dobry Motocykliści, w imieniu organizatorów, Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Ministerstwa Infrastruktury oraz Automobilklubu Polski chcielibyśmy zaprosić na nadchodzący II Motocyklowy Kongres Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, który odbędzie się w sobotę, 11 maja 2019r. na terenie Automobilklubu Polski, w Warszawie przy ul. Powstańców Śląskich 127. Z uwagi na wagę tematów II Motocyklowego Kongresu, a w szczególności wobec wzrastającej liczby wypadków motocyklowych chcielibyśmy poprosić Państwa o udostępnienie na swoich stronach (www/fb/informacji o w/w wydarzeniu. Zapraszamy na nasz II Motocyklowego Kongresu fanpage na FB: www.facebook.com/IImkbrd/ Informacje są aktualizowane sukcesywnie. -------------- Podsumowanie informacji o Kongresie Kongres składał się będzie z dwóch części: *merytorycznej (w godz. 10.00 - 14.00) - w formie debaty. Do wzięcia udziału w tej części niezbędna będzie mailowa rejestracja pod adresem [email protected] oraz * wystawienniczej (w godz. 10.00 - 15.00), której elementami będą m.in; symulator dachowania; symulator jazdy 3D; stoiska wystawiennicze; prezentacja działań edukacyjnych i prewencyjnych partnerów zaangażowanych w BRD oraz jako część specjalna: autobus Narodowego Centrum Krwi, w którym każdy chętny będzie mógł honorowo oddać krew dla motocyklistów. Na tę część zapraszamy motocyklistów na swoich jednośladach oraz wszystkich zainteresowanych. Wstęp wolny.
 4. witam wszystkich serdecznie, zapraszam serdecznie na nadchodzący II Motocyklowy Kongres Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, który odbędzie się w sobotę, 11 maja 2019r. na terenie Automobilklubu Polski, w Warszawie przy ul. Powstańców Śląskich 127.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.