Jump to content

Clover

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Clover last won the day on June 21 2019

Clover had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutralna

About Clover

 • Rank
  Podglądacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gdzie się wybieracie w tym roku? Wakacje w Polsce czy za granicą?
 2. Clover

  Rumunia

  Czyli można tam spokojnie jeździć pod namioty? Bo wlaśnie zastanawiamy się nad wyjazdem do Rumunii. Dziewczyna twierdzi, ze lepiej będzie wybrać sie z biurem podróży, samodzielnie natomiast nie mam ochoty na wydawanie takiej duże kasy i wolałbym wybrać sie tam organizując wyjazd samodzielnie. Czy na coś trzeba uważać?
 3. Clover

  Bałkany

  Ja bym tutaj jeszcze dodał kozy. Bo kóz to jest tam dużo. Nie demonizowałbym jednak tej Albanii. Spędziłem w kraju dość sporo czasu oraz bardzo miło wspominam ten pobyt. Fatycznie takie rzeczy mogą się pojawić jak się jeździ po wioskach, ale jest to standard na Bałkanach. Jednakże duże miasta w Albanii są bardzo nowoczesne i na pewno nic takiego Was nie spotka.... Polecam podróżowanie głównie wiosną i jesienią bo sam byłem latem i było nieznośnie gorąco.
 4. Sam planuję wybrać sie do Iranu. I mam kilka pytań Z jakimi liniami lecieliście oraz kiedy warto jest szukac tanich lotów? Czy pojawiają się jakieś tanie okazje na wyloty i czy z międzylądowaniem gdzie? Gdzie szukaliście noclegów i jak jest z ich dostępnością? O ile wiem że nie będzie problemu z dostępnościa noclegu w dużych miastach to co jeśli chcielibyśmy poszukać go gdzieś w mniejszych Sa hotele czy moze jednak szukać kwater prywatnych?
 5. Jeśli nie masz jeszcze ukończonych 15 lat to faktycznie nie możesz jechac za granicę. Jednak jeśli masz więcej niz 15 lat to spokojnie możesz pojechać. Najlepiej poczytaj sobie jeszcze o tym w sieci.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.