Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Kurinka

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Kurinka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Hej, szukałam podobnego tematu na kilku forach i znaleźć nie mogę, więc liczę na waszą pomoc. Przymierzam się do zakupu powyższego kasku, ale zanim to chciałabym poznać wasze opinie na jego temat, najlepiej od osób, które miały z nim do czynienia, a nie jedynie gdybają. Szczególnie zależy mi dowiedzieć się, czy szybka mocno paruje - pinlock trochę kosztuje, nie wiem czy opłaca się dokupować go do tego kasku, czy lepiej poszukać jakiegoś innego kasku, może trochę droższego, ale z pinlockiem w zestawie.
 2. 'Zazwyczaj' nie znaczy 'zawsze' Wiadomo, jak już przyjdzie czas na zakup to i tam się doradzę, ale mimo wszystko chciałam poznać opinie innych motocyklistów, nic to nie kosztuje a jak może pomóc
 3. A tak orientacyjnie - minimalna cena za tego typu dobrą jakościowo kurtkę jaka? ?
 4. Też myślałam nad tą kurtką z kilkoma podpinkami, ale nie znam się za bardzo, bo dopiero wchodzę w ten świat marek typowo motocyklowych, więc nie wiem co dobre a co trochę mniej. Macie może jakieś przykładowe modele? Co ważne, DAMSKIE, żadne męskie ? I jeszcze, jak te przypinki wyglądają przy niskich stopniach, tak do 5 stopni Celsjusza?
 5. Już niedługo w końcu zdam egzamin na kategorię A1, a co za tym idzie zakupię swój pierwszy motocykl. Nie chcę jeździć w koszulce i jeansach, bo wiem jak to może się skończyć. Mam dwie propozycje na zestaw i nie wiem, który będzie odpowiedni. 1) Kurtka tekstylna, pod tym jakaś bielizna termoaktywna, spodnie: tu właśnie nie wiem, czy kupić specjalne jeasny motocyklowe lub również tekstylne, a może równie dobrze spiszą się zwykłe jeansy z ochroniaczami na kolana? nie zamierzam jeździć szybko, narazie żadne autostrady itp. 2) Po obejrzeniu paru filmów z kanału Coda MotoVideo przyszedł mi też do głowy pomysł, aby ubrać zbroję motocyklową a na to jakąś grubszą bluzę. Spodnie tak samo, jeansy motocyklowe lub zwykłe z ochroniaczami. Buty wiadomo, motocyklowe, na nich nie chce oszczędzać. Tak samo kask. Chcę poznać waszą opinię, może też jak wy się ubieracie. Zamierzam dojeżdżać motocyklem do szkoły, więc nie widzę sensu ubierać jakieś drogie kombi itp. i nie wiem czy lepiej spisze się właśnie kurtka, czy może jednak zbroja?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.