Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Keros

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Keros's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Na wsi nie mieszkam ale daleko do lasu też nie mam, do wydania mam 9000. Ale jeśli można coś kupić za mniejsze pieniądze i wcale nie będzie 'odstawać' od droższych sprzętów, czyt. nowszych to dlaczego nie. Też myślę, że jednak trzeba będzie wybrać 2T, a przy większej pojemności 4T. Nie wiem tylko teraz jaki model wybrać, nie chcę ryzykować z kupnem motocyklu, gdzie silnik większy niż 125cm3, a w papierach 125cm3 :P Ciuchy mam już kupione, motocyklu nie mam ale ciuchy są :D Na skuterze zakładam, że nawet bym się nie zmieścił.
  2. Posiadam prawko kat. B od kilku lat, w przyszłym roku chcę zrobić prawo jazdy kat. A. Dużo osób zaraz napisze, że to nie lepiej byłoby wtedy dopiero kupować większą pojemność? Chciałem teraz trochę podłapać temat, nauczyć się chociaż jeździć itd. Wagowo 95kg :P
  3. Szukam dla siebie motocykla, pojemność 125 cm3. Mam 195cm wzrostu więc mam nadzieję, że znajdzie się coś odpowiedniego 'rozmiarowo' Zdecydowałem się na Enduro/Supermoto, miałem wcześniej styczność z dwoma modelami: Cross - Honda Cr 125 Supermoto - Suzuki Dr 125 SM 2 różne motocykle, jednak nie szukam crossa, a Enduro czy jak pisałem Supermoto. Zdecydowałem się na tę kategorię ze względu na to, że nie będę jeździł po 'ciężkim' terenie, w większości asfalt ale czasem zjadę i z niego. Na Hondzie siedziało mi się wyżej jak na Suzuki, wiem, że są mniejsze i większe motocykle w tej pojemności (125cm3) dlatego szukam czegoś o podobnych wymiarach do wyżej wymienionych (wysokość siedziska, rozstaw kół) lub nawet większych. Do wydania wstępnie mam 9 tysięcy, będzie to mój pierwszy motocykl. Jednak jak wspominałem miałem wcześniej styczność z tymi dwoma modelami, przejechałem na jednym i drugim kilka godzin, więc powiedzmy, że wiem czego szukam. Nie jestem przekonany czy szukać motocyklu z silnikiem dwusuwowym czy czterosuwowym jako pierwszy motocykl. Przeglądając oferty natrafiłem na taką pozycję: https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-dt-125-x-supermoto-raty-transport-25-km-na-kat-b-giannelli-ID6A4Bhu.html Co o tym sądzicie/co innego możecie polecić?
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.