Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

gregor1970

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About gregor1970

 • Rank
  Podglądacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zmiana terminu ,wyjazd na Chorwację przesunięty od 15 08 20 jak ktoś chętny to zapraszamy .
 2. Wybieram się z żoną do Chorwacji termin od 08.08.20 Pobyt zaplanowany na 10 12 dni. Preferowane turystyczne tempo jazdy (bez pośpiechu i dużych dziennych przebiegów). Trasa do uzgodnienia. Jeśli ktoś ma ochotę wybrać sie z nami lub organizuje podobny wyjazd gdzie można dołączyć to zapraszam do kontaktu.Mile widziane towarzystwo 40+.Noclegi kwatery bez namiotów ,.nasz motocykl to fjr 1300.
 3. Trasa troszkę się zmieniła ,startujemy 17 czerwca i przez Węgry kierunek zatoka Kotorska tam około czterech nocy. Następnie Chorwacja wybrzeżem kierunek wyspa krk . Powrót 29 czerwiec, jedziemy na dzień dzisiejszy w 3 motocykle.
 4. Witam jeśli ktoś byłby zainteresowany to planuję z żoną w drugiej polowie czerwca 2018 wycieczkę do Chorwacji ok 12 dni. Całość ok 3 tyś.km. Trasa przez Węgry i dalej trochę pozwiedzać samą Chorwację tzn, na wyspę Krk potem wybrzeżem i w okolice Trogiru. Droga powrotna przez BiH do Polski. Konkrety jeszcze do ustalenia. Podróż na spokojnie z noclegami raczej w pokojach lub pensjonatach. Dokładnego planu jeszcze nie ma . Wiek nasz 40+ motocykl cruiser. . Pozdrawiam.
 5. Cześć jestem Grzegorz aktualnie jeżdżę Yamahą royal star 1300..Pozdrawiam wszystkich . Jestem z Czeladzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.