Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

marko_spider

Użytkownicy
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

marko_spider's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Ok dzięki wam bardzo! Chyba pójdę też w GIVI !
 2. Tak potrzebuje czegoś praktycznego i wygodnego dla pasażerki Jak najbardziej kufer też wchodzi w grę pewnie zostanie wykorzystany nie raz właśnie gdzieś przelotem widziałem nie duży kufer + do niego małe oparcie? Ktoś coś nieco konkretniej?
 3. Cześć, czy ktoś ma może namiar albo informację czy w ogóle są dostępne oparcia dla pasażera do suzuki SV 650n. może znajdzie się ktoś kto już jest w posiadaniu i montażu:) Pozdrawiam
 4. Grzesiek_73 Dzieki! Napewno będę się starał!
 5. Nazywam sie Marek, Śląsk-Chorzów. Jest to mój pierwszy sezon! Długo zabierałam się za zakup ale prawko wystarczająco długo już czekało:) więc nareszcie udało się wszystko dopiąć. I po długich debatach jestem szczęśliwym posiadaczem SV 650N Są to moje pierwsze kroki na dwóch kółkach, także za wszystkie rady i złote myśli Piona! Póki co niestety jestem skazany na siebie bo wśród znajomych jeszcze pracują nad sprzętem. A więc szukam kompana na jakieś pobliskie trasy bo samemu ciężko się gdzieś wybrać:) także jeżeli ktoś też będzie w podobnej sytuacji to chętnie się podepne. aktualnie wybieram się tylko na jazdy po mieście xD czeka na mnie mój "plecak" jednak postanowiłem że trochę posmigam sam i opanuje maszynę, żeby wszystko było jak być powinno bo towar będę wiózł cenny Jeszcze raz siema i jak będzie miejsce na doczepke to pamiętajcie chętnie wbije.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.