Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Fokus

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Fokus

 1. Cześć, szukam miejsca dla motocykla w Katowicach, najlepiej Giszowiec/Centrum/Bogucice/Nikisz. Nie potrzebuję całego garażu, mogę go dzielić z innymi.  Może ktoś z was wynajmuje garaż sam i chciałbym podzielić się zarówno miejscem jak i kosztami? W zależności od lokalizacji, jestem w stanie płacić do 100 zł miesięcznie. Dzięki ;)

 2. Od jakiegoś czasu jeżdżę yamahą yzf r125 (2016), wcześniej jeździłem rometem z one s 125. Yamaszką mam przelatane trochę ponad 5 tys. km. Mogę powiedzieć tyle, że jest to najmocniejsza maszyna z segmentu 125ccm. Do tego, co ważne, jest to motocykl o sporych gabarytach. Osoby ze wzrostem ok 185 cm mogą czuć się komfortowo i nie wyglądać śmiesznie, tak jak na hondzie cbr 125, która jest wąska i mniejsza. Maszyna jest zrywna, świetnie się prowadzi, jest lekka, no i wygląda obłędnie. V max na prostej drodze to 133 km/h. Osobiście mogę Ci yamaszkę polecić, gdybyś miała jakieś pytania, chciała foty czy cokolwiek pisz na priv. Pozdrawiam. 

 3. Pomyślałem, że zrobię kat. A na początku 2018 roku. Pod koniec 2018 muszę wymienić dokumenty, tracą ważność, a z firma zwraca koszty (dokument, badania i psychotesty). Także ten sezon przejeżdżę R125, a potem się pomyśli :)

 4. Pogoda na weekend zapowiada się obiecująco. Ja również jestem zainteresowany przewietrzeniem moto, jednakże jakie ma być docelowe tempo przejażdżki? Nie oszukujmy się, demona prędkości nie mam i te przelotowe 115-120 da radę. Pytam by się nie pchać i stracić was na pierwszej prostej :)

 5. Dzień dobry. Mam na imię Marek, pochodzę ze śląska, konkretnie z Siemianowic Śląskich, mam 29 lat. Na codzień jestem kierowcą zawodowym w międzynarodowym transporcie specjalistycznym. Niedawno zostałem szczęśliwym posiadaczem Yamahy YZF R125, którą nabyłem z "nudów". Ma to być odskocznia od wszelakiej maści samochodów, których mam powoli dosyć. Dlaczego takie słabe moto? To mój pierwszy motocykl, do tego nie mam jeszcze kat. A. Chciałem zobaczyć czy to mi się spodoba (spodobało się). Koledzy doradzili by zacząć od czegoś takiego a nie od litra i rozwalić się na pierwszym winklu. Na forum zawitałem w nadziei, że poznam ciekawych ludzi, z którymi będzie można objeździć Polskę i nie tylko, bądź po prostu spotkać się i pojeździć po okolicy bez celu, np. zawitać do Chudowa. Posiadam niewielką wiedzę z zakresu motocykli, mam na dzieję, że za pośrednictwem tego forum to się zmieni. Pozdrawiam wszystkich użytkowników i do zobaczenia na drodze! 

   

  273bb595be88b.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.