Jump to content

ste-fan

Użytkownicy
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

ste-fan last won the day on July 17 2019

ste-fan had the most liked content!

Community Reputation

24 Wspaniała

About ste-fan

 • Rank
  Wąchacz spalin

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Lędziny / Opole

Recent Profile Visitors

696 profile views
 1. Jeżeli chodzi o arboretum to maj jest zdecydowanie najlepszym miesiącem na odwiedziny
 2. W niedzielę planujemy z żoną małą wycieczkę. https://goo.gl/maps/PtDj6eCAQVNbGKTW7 Punkt główny, to arboretum w Wojsławicach http://arboretumwojslawice.pl/ Super miejsce. W tej chwili w pełnym rozkwicie różaneczniki. Po drodze zamek w Niemodlinie http://niemodlinzamek.pl/- kręcono tutaj ''Jasminum'' Dalej ruiny pałacu w Kopicach https://www.tajemnice-swiata.pl/palac-w-kopicach/ - zwiedzać nie można (teren ogrodzony i strzeżony) chyba, że na własną rękę. Następnie po trasie Opactwo w Henrykowie https://pedeka.pl/opactwo-cystersow-w-henrykowie/. Na koniec coś dla ciała tzn. dla zgłodniałych http://stawyumichty.pl/ i powrót do domów.Pogoda wycieczkowa na jutro zamówiona. Jeżeli ktoś chętny, zapraszamy. Wiem............, trochę daleko i trzeba wcześnie wyjechać. Wprawdzie się nie znamy ale obiecujemy, gryźć nie będziemy.😄
 3. Cześć 😊
 4. Wg. mnie wygląda to na uślizg sprzęgła ale niech się wypowiedzą forumowi mechanicy.
 5. Witaj Jak będziesz w moim wieku, to możesz już tak mówić. Teraz, to żeś jest za smarkaty ?
 6. To wszystko wyjaśnia. Czyli nie zgadłem
 7. Data na tej focie sugeruje, że lato zamieniłeś z zimą ? Dopuszczam też możliwość, że byłeś motorem w całkiem zimnych landach, choć architektura na to nie wskazuje ?
 8. Nie poprawiło się nic i tym bardziej trzeba uważać i być zdyscyplinowanym. Wszystko robione jest pod wybory prezydenta z jedynie słusznej opcji politycznej. Widzę jednak, że nasze myśli biegną różnymi torami w zw. z czym temat ucinam.
 9. źle mnie zrozumiałeś. Chodzi o przykład i prowokowanie innych do takich zachowań. A to, nie będzie zmierzać w dobrym kierunku w obecnej sytuacji.
 10. Brawoooo i oto chodzi. Róbmy, to co lubimy i pier.......ć całą resztę. Skoro inni jeżdżą, to i ja pojadę. Skoro inni nie noszą maski, to i ja nie będę itd. i tp Ale czy o to w tym wszystkim chodzi ?
 11. Powodzenia. Nie ma to jak dyscyplina w narodzie ?
 12. Cześć ! Widzę, że Będziesz Miał Wydatki ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.