Jump to content

maraga

Użytkownicy
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

maraga last won the day on December 26 2015

maraga had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutralna

About maraga

 • Rank
  Podglądacz

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Rybnik

Recent Profile Visitors

685 profile views
 1. Noo,Powolny jeżeli to ty jesteś na tej maszynie,to Gratuluję,Najstarszy motocykl na zlocie,następnym razem, na pewno cię poznam.Pozdrawiam.
 2. Będę na pewno,byłem w Godowie 09.07.2016 było super,ale nie mogłem być dłużej,myślę że w Skrbeńsku będzie inaczej. LwG.
 3. Ja nie jestem za oddaniem,sorry chłopaki,ale potwierdzam powyższe wypowiedzi,oni dla organów są wstanie zrobić wszystko,nie masz pojęcia jaki to biznes,myślisz że trafią do kogoś mało zamożnego, nie wiem czy jesteś bogaty ,ale ja na pewno nie mógł bym liczyć na taki przeszczep,za niskie progi,ja wolę być spalony w całości, a prochy niech wyrzucą w może ,lub jak by kto mógł ,to jadąc na motorze ,ale każdy ma swoje zdanie i swoje prawo,wolny wybór.
 4. No to na kiedy się umawiamy? Ja dzisiaj trochę polatałem, może 7 maj, co do godz.trzeba ustalić,trasę też raczej ustaliło by się na miejscu, na początek myślę parę godzin jazdy, jakiś grill na przystani tam gdzie dał fotkę Powolny,oczywiście każdy musi mieć jakieś picie,jedzenie,czyli jakiś chleb, kiełbache, jakiś zymft,co tam kto chce,jakiego grila turystycznego by trza zorganizować,najlepiej kilka,zależy też ilu by nas było, każdy trocha wąglo by tyż musioł mieć. Dobra najpierw deklarować kto by ewentualnie chciał się spotkać.
 5. Myślałem,że coś tam znajdziesz,ale może poczytał byś coś o GV125,coś tam pisali na temat polepszenia osiągów,silniki są te same co w GT.
 6. Nie wiem jak wy,ale ja już trzeci tydzień śmigam moto do pracy, Rybnik - Suszec ,zeszły tydzień miałem na 18:00 do pracy,pogoda mnie nie rozpieszczała,teraz mam na 12:00 ,mam nadzieję, że będzie coraz lepiej.
 7. Wejdź na forum Hyosunga, tam jest temat odblokowania GT 125 .
 8. Mały ruch w interesie,trzeba trochę ponaglić,może pogoda nie rozpieszcza,ale czasami zdarzy się ,że jest ciepło,ja planuję tego 19tego na tą Burą Sukę wyskoczyć a wy ?
 9. Rybnik ,Hyosung GV 125 Nie zawsze ,ale na pewno wolny termin sie znajdzie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.