Jump to content

motomotomoto

Użytkownicy
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

motomotomoto last won the day on March 19 2018

motomotomoto had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutralna

About motomotomoto

 • Rank
  Motostudent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  LBN

Recent Profile Visitors

804 profile views
 1. To nie ma co samemu naprawiać, bo jeżeli są to dla Ciebie ważne rzeczy, zdjęcie, to abyś nie pogorszył sprawy. A panowie z abc komputery meskomp to rzeczywiście technicy-magicy, więc jeżeli jest to do odzyskania, to powinni odzyskać.
 2. W zasadzie, to lepiej się nie rozwalać niezależnie czy przebywa się w kraju czy za granicą Jeżeli chodzi o kwestie wyjazdów zagranicznych, to zawsze powtarzam, że dobrym zwyczajem jest się ubezpieczyć. Nie tylko samo OC, ale rozszerzyć to na jakieś ubezpieczenie turystyczne - w końcu to są zwykle wyjazdy turystyczne. Tak, aby w sytuacji gdy dojdzie do czegoś nieplanowanego, można było oczekiwać pomoc. Zwłaszcza, gdy się jeździ solo, jak tutaj kolega wyżej napisał.
 3. Czy u brokerów jest taka sama cena jak przy bezpośrednim zakupie OC - np przez stronę jakiegoś towarzystwa ubezpieczeniowego?
 4. Prawdziwą frajdę przynosi spinning - zwłaszcza w kontekście połowu np szczupaka czy innych tego typu ryb. Wbrew pozorom zestaw do połowu z wykorzystaniem spinningu nie jest jakiś ekstremalnie drogi - za około 200 - 300 zł można mieć już całkiem przyzwoity sprzeci. Trochę techniki i spokojnie można wyciągać kilku kilogramowe szczupaczki.
 5. Jeżeli ruszysz już w trasie, to zapodwaj zdjęcia na forum W tym okresie mogą być tam spore upały, więc bierz poprawkę na to, ze trzeba będzie robić jakieś postoje w ciągu dnia, bo się normalnie jechać nie będzie dało. Kolejna sprawa, to ubezpieczenie. Na tym lepiej nie oszczędzać, aby później nie było sytuacji, w której niemiło się wspomina jakiś wypad. Mam tutaj na myśli zarówno problemy natury zdrowotnej jak i różnego rodzaju incydentów na drodze - czyli assistance. Tutaj jeszcze zweryfikuj koszta: https://superpolisa.pl
 6. Buty - najlepiej skórzane, z jakąś mocną powierzchnią, taką która będzie odporna na przetarcia - bo to jest zwykle problemem, że podczas wyciągania nogi, utrzymywania równowagi, może dojść do przetarcia powierzchni. Akurat z dobrem butów nie ma najmniejszego problemu - opcji z tego zakresu jest nparawdę bardzo dużo. Na https://moto-tour.com.pl/pol_m_Dla-motocyklisty_Buty-motocyklowe-12508.html proponuje jeszcze sprawdzić.
 7. Jakie macie zdanie na temat instalacji fotowoltaicznych? Czy Waszym zdaniem warto iść w tym kierunku? Czy jest obecnie możliwość uzyskania dofinansowania?
 8. Dobra opcja szczególnie,ze do niedawna nie było takiej możliwości. Aerotunele przez długi czas używane były przez skoczków spadochronowych, którzy dzięki nim mogli doskonalić swoje umiejętności w lotach. Teraz jednak do dyspozycji są także tunele otwarte dla każdego, kto chciałby spróbować swoich sił w skakaniu ze spadochronu ale bez spadochronu https://www.tvsudecka.pl/wiadomosci/s/5429,czy-wyprobowales-juz-loty-w-tunelu-aerodynamicznym-we-wroclawiu Na pewno będzie to lepszy prezent na 18 te urodziny niż jakieś zboczone gadżety Przynajmniej osoba będzie miała jakieś ciekawe wspomnienia.
 9. I czy dobrze bawicie się na takich spotkaniach organizowanych w firmie? U nas w ostatnim czasie sporo tego jest organizowane ale szczerze powiedziawszy to zupełnie bez polotu
 10. W tym roku planuję dwie wycieczki zagraniczne. Planowałem dalsze wyprawy gdzieś do Azji ( pasjonuje mnie Nepal oraz Indie) jednak kilka rzeczy w tym roku złożyło się na to, ze raczej nie będę w stanie sobie na taką wycieczkę pozwolić. Tak więc planuje wyprawę na Maderę oraz krótki wypad do Rzymu W przyszym roku jednak planuję wyprawę życia, mianowicie trekking po Himalajach ( z Nepalu). Organizowany jest przez biuro podróży https://asian-trekking.com
 11. A no ciekawski jestem bardzo i zdjęcie jak najbardziej dodaj zobaczymy te feromony w końcu
 12. Próbowałem wielu sposobów na zarobek typu wypelnianie ankiet czy klikanie w reklamy. Raczej wiele sie na tym nie zarobi. Pamiętam, ze zarobiłem na tym jakieś grosze i jedynie zmarnowałem czas który mógłbym przeznaczyć na coś zupełnie innego. Jesli macie trochę kasy, polecam zainwestować w pożywanie pieniędzy innym. Sa serwisy, które pośrednicza pomiędzy osobami, które chcą zarobić i tym samym pożyczyć swoje pieniądze. Jak również pomiędzy osobami, które tej kasy potrzebują.
 13. No bez dwóch zdań A one są zapachowe czy bezzapachowe?
 14. Dobry trener personalny reaguje na bieżąco. Widząc, że jakieś ćwiczenie sprawia trudność, może zaproponować alternatywy lub zmniejszyć liczbę powtórzeń. Tak samo obserwując zły nastrój ćwiczącego (każdy ma w końcu zły dzień), może zaproponować inne ćwiczenia, tak aby ćwiczenia szły lepiej oraz sprawniej. I co najważniejsze będziesz w stanie zobaczyć szybko dobre efekty ćwiczeń na początku spadek wagi potem natomiast zmianę obwodów ( pamietam, ze masa mięśniowa troche warzy tak wiec z czasem spadek wagi może być mniej zauważalny niż wcześniej). http://www.keepyour-balance.pl/wazenie-czy-mierzenie-obwodow-jak-lepiej-sprawdzic-efekty-diety-i-planu-treningowego/
 15. Trochę w tym czasie po googlowałem i znalazłem taki produkt jak feromony Love Desire. I właśnie nad nimi się zastanawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.